Snubní prsteny levně

Snubní prsteny levněSnubní prsteny nosí ženy a muži po většinu svého života, proto by se mělo jednat především o kvalitní druhy. Ovšem je jasné, že si třeba nemůžete hned dovolit drahé prsteny, když potřebujete zařídit vlastní bydlení a každá koruna se počítá. Prsteny s diamanty, drahými kameny nebo jinak stvořené podle vašich představ si klidně nechte na pozdější dobu, máte i jiné možnosti.

Co je levné, nemusí být ošklivé. Co do výdržnosti musíte počítat s menší dobou, ale ve svůj svatební den nebudete stoprocentně vypadat jak z laciného kraje. V současnosti se zlato nahrazuje chirurgickou ocelí. Za ocelové prsteny zaplatíte několik stovek a patří mezi nejlevnější na našem trhu. Druhou možností jsou stříbrné prsteny v moderních variantách, které se dají skvěle kombinovat s chirurgickou ocelí. Na ozdobu a pro větší okázalost si do nich můžete nechat zasadit například krystalky Swarovski, které patří mezi velmi populární.

Při výběru prstenů se zaměřte na správný rozměr. Není nic horšího než nepadnoucí kroužek lásky. Nesmí padat ani vám škrtit prst. Dejte si čas a zkuste zajít do svatebních salónů, kde vám ochotně poradí. Prsteny se dají upravit na vaše přání. Chcete více lesku, matování a větší počet kamínků? Není to ani trochu problém.

Přečtěte si:   Jeanne Lanvinová je ve světě parfémů opravdovým pojmem

Ke klasice patří zlato. Zlaté snubní prsteny se zaměřují kromě žluté barvy i na červené, růžové a bílé varianty, zhotovené díky příměsím. Moderní prsteny se vyznačují větší odolností proti různým oděrům, praknutím a jiným poškozením. Původní lesk a mat obnovíte pravidelným ošetřením – nejlépe každé dva roky. Vaše vzpomínka na svatební den nemusí být kroužek, k dostání jsou i prsteny hranaté. Zvažte, zda si nenecháte na prsteny vyrýt inciály, datum svatby či vašeho seznámení.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *