Tree Hands Hug Woman Nature  - Cairomoon / Pixabay

Možná se to stalo i vám. Přinesla jste si ze salonu nádherné nové nehty, ovšem velmi brzy se dostavily nepříjemné pocity v podobě svědění a pálení, následované mokvajícími pupínky a zarudnutím. A úleva se dostavila až poté, co šly umělé nehty (často i s částí vašich vlastních) neúprosně dolů.

Ne, nestaly jste se obětí nešikovné profesionálky, ale mnohem pravděpodobněji jen své alergické reakce. Možná vás to překvapí, ale u klasických „kyselinových“ nehtů či gel laků jde o poměrně běžný jev. Řada žen se proto této ozdoby rukou vzdá, aniž by věděla, že dnes existují mnohem šetrnější a bezpečnější alternativy.

Vybírejte z hypoalergenních bezkyselinových produktů

Jde o tzv. bio nehtovou kosmetiku, jež zahrnuje i nejrůznější pomocníky pro tvarování. Nemusíte se vzdávat svých zakoupených UV lamp a dalších drahých komponentů, ovšem kosmetiku jako takovou budete muset kompletně vyměnit, a to včetně štětců a dalších nástrojů, které už do kontaktu s „kyselinovými“ laky přišly, a které nelze kompletně vyčistit.

K hypoalergenním gelům nebo gel lakům si musíte přikoupit i:

  • přilnavač gelu (primer nebo bonder),
  • podkladový gel,
  • modelovací gel (případně gel 2v1),
  • barevný i ukončovací gel,
  • čistič nehtů (cleaner),
  • nanášecí štětec,
  • oprašující štětec,
  • pilníky.
Přečtěte si:   Snadné nakupování oblečení na míru

Pomoci vám v tom může BIO sada na nehty, obsahující vše potřebné. Určitě nestačí použít jen hypoalergenní podklad a jinak nadále zůstat u původní použité sady. Jakmile se u vás jednou alergie projeví, bude se stále vracet.

A jak je to s výdrží BIO nehtů? Například ty, určené do UV lamp, bez potíží vydrží 10-14 dní, rychle schnou, skvěle vypadají, snadno se nanášejí, a navíc pečují o vaše zdraví. A lze je sejmout běžnými prostředky. Jednou tedy do nových BIO nehtů investujete a dál už si jen užíváte jejich rozmanitost. A to bez jakýchkoli negativních dopadů na vaše ruce. Chcete vědět o hypoalergenních BIO nehtech víc? Obraťte se na specializovaný e-shop Bio-nehty.cz.

Tree Hands Hug Woman Nature - Cairomoon / Pixabay
Cairomoon / Pixabay
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *