Dětská pískoviště

Dětská pískovištěŘada pískovišť po celé České republice čekal v minulých letech nekompromisní zánik. Nařízení z Evropské unie hovoří jasně – veřejná dětská pískoviště musí být oplocená a uzamykatelná. Ke každému pískovišti musí být ustanoven jeho správce a zároveň kontrolor, jehož hlavním účelem je dohlížení na pořádek daného pískoviště. Není se proto čemu divit, že městům se do realizace nových pískovišť nechce. V takové situaci se nabízí starý známý popěvek: „A co děti? Mají si kde hrát?“. Odpověď ať každý hledá ve svém okolí.

Soukromá zahradní pískoviště

Veřejná pískoviště a hřiště v českých městech téměř do posledního vymizela. Jak tuto skutečnost řešit? Odpovědí mohou být dětská pískoviště značky Steptwo. Soukromé dětské pískoviště z odolného plastu jsou vhodná na každou, byť i sebemenší zahradu. Mezi hlavní výhody materiálu, ze kterého je tento herní prvek vyroben, patří bezpochyby jeho odolnost vůči mechanickému poškození i vnějším vlivům, dlouhá životnost a snadná údržba.

Přečtěte si:   Tlustice, nejčastější sukulent v našich domovech

Bezpečné místo pro dlouhé hodiny bezstarostného hraní

Plastové pískoviště značky Step2 představuje dokonalý herní prvek s řadou specifických doplňků. Zakoupit můžete pískoviště s vlastním slunečníkem nebo pískoviště-bazének, které je vybaveno skutečnou vodní pumpou. Každé z nabízených pískovišť má pevné dno, takže pokud dítka omrzí bábovičky a stavění hradu z písku, může se pískoviště proměnit v malý bazének.

Pískoviště pro malé i velké

Značková dětská pískoviště Steptwo je možno vybírat v několika barevných variantách i rozměrech. Nejmenší pískoviště jsou vhodná pro děti do tří let, ve větším pískovišti si může hrát starší ratolest nebo hned několik dětí najednou. Ty největší pískoviště mohou pojmout až 136 kilo písku. Montáž pískoviště je velmi jednoduchá, takže ji zvládne téměř každý bez rozdílu.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *