piskoviste-skluzavkyczUž vás někdy vaše děti pozvaly na pískoviště? Co se dosud nestalo, může se klidně přihodit. Pořiďte jim některé z moderních pískovišť a uvidíte, jak se budou chtít pochlubit třeba jen tím, jak se nemusí sedět přímo na písku nebo na úzké dřevěné obrubě, ale na pěkných místech k sezení připevněných přímo k pískovišti. Sedáky se umísťují v rohu nebo po celých bočních stranách, ale i uprostřed pískoviště.

Pískoviště jsou oblíbená místa k hraní. Co vás potěší je, že se vyrábějí z kvalitních dřevěných materiálů, u kterých se provádí dostatečné ošetření, aby lépe odolávaly vlhkosti a jiným nepříjemným vlivům počasí. Rovněž je žádoucí, aby písek zůstal uvnitř pískoviště a nemizel kamsi kolem vždy při špatném počasí. Při výběru pískoviště si vždy zkontrolujte, jestli splňuje podmínky nejpřísnějších bezpečnostních testů. Pěkné vypadají přírodní barvy dřeva, ale není problém si nechat stvořit barevné pískoviště.

Děti potřebují kromě samotného písku v pískovišti i jiné drobné pomůcky. Nejedená se jenom o kolečka na písek, kbelíčky, hrabičky, lopatičky a jiné hračky, ale budou vděčni i za box k pískovišti, kam si snadno vše uloží a zase vyloží v době, kdy si budou chtít pohrát. Při umístění pískoviště v zahradě, či přímo u stromů, je problémem rychlé znečištění díky různým spadům. Zde se vyplatí mít víko na ochranu před různými vlivy prostředí a pro udržení písku v čistém stavu.

Přečtěte si:   Zahrada neznamená jen trávník a pár květin

Chcete dětem udělat ještě větší radost? Pořiďte jim osvědčenou klasiku pro zábavu – houpačku. Houpačky jsou v dnešní době skutečně levnou záležitostí a dopřát si je může každý, kdo najde na zahradě nebo v domě vhodné místo. Vybírat můžete z různých variant ze dřeva nebo kvalitního plastu. Houpačka může doplnit i pořízenou dětskou sestavu, kde mají děti také skluzavku, žebřík nebo místo pro rovnou dvě houpačky.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *