sewing kit, thread, scissors

Šicí stroj se dříve nacházel téměř v každé domácnosti. Šití bylo nejen smysluplným koníčkem, ale pro toho, kdo chtěl mít pěkné a nápadité oblečení také téměř nutností. Dnes to již neplatí, avšak šití se oblibě těší dál. Oproti minulosti je dnes téměř hrou, neboť na výběr jsou kvalitní šicí stroje různých značek a více než pestrá nabídka textilní galanterie.

Šicí centrum Haišman přináší svým zákazníkům šicí stroje renomovaných značek. Spolehlivostí, moderním vzhledem a řadou praktických funkcí vyniká značka Pfaff s modelovou řadou Select, Hobby, Expression a Creative.Tradiční česká značka Bobbin přináší špičkovou kvalitu, snadnou obsluhu a výborný výkon, to vše za příznivou cenu. Na výběr je například šicí stroj Bobbin modelové řady Lizard 4228 s 25 programy pro šití, včetně overlockového, trojnásobného stretchového rovného, elastického neviditelného či čtyř vyšívacích a 4 ozdobných. Švédskou kvalitu pak nabízí šicí stroje Husqvarna Viking. A v nabídce nechybí ani overlocky Baby Lock.

V obchodech i eshopu Šicího centra Haišman naleznete ucelenou a rozsáhlou nabídku textilní galanterie. Knoflíky, gumy, zipy, prýmky, mašle, zkrátka vše, co můžete potřebovat. Specifickou položkou jsou šicí nitě s nabídkou vyšívacího umělého hedvábí Rayon, vyšívacích a látacích nití značky Cotona, kovových vyšívacích Metallic, overlockových Glamour a Decor, ale také transparentní šicí nitě Monofil, spodní šicí nitě Bobbinfil a další.

Přečtěte si:   Jaká je cena mediace a nařízeného setkání s mediátorem?

Příznivci patchworku si zde přijdou na své. V nabídce jsou totiž nejen bavlněné látky na patchwork v metráži či barevně sladěných sadách, ale také celý široký sortiment pomůcek na patchwork – podložky, řezáky i šicí nitě.

Společnost Šicí centrum Haišman přináší příznivcům textilní tvorby vše, co mohou potřebovat. Šicí stroje, šicí nitě, galanterii, látky na patchwork, ale také kompletní sortiment krejčovských potřeb a prostředky k následné péči, například žehličky, žehlící prkna, mandly a mnohé další. A s takovouto výbavou je šití opravdu hrou.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *