School Supplies Stationery Backpack  - vimbroisi / Pixabay

Pokud se chystáte se svými dětmi do školy, určitě byste neměli podcenit výběr školní výbavy. Tou nejdůležitější částí je nepochybně školní batoh, který bude jejich parťákem po celý den. Právě proto je důležité, aby byl opravdu kvalitní a hlavně pohodlný.

Prvňáčkům pořiďte aktovku

Malé děti jsou neustále ve vývoji, na který může mít vliv i nesprávné nošení batohu či aktovky. Zabránit tomu můžete jejich správným výběrem, kdy byste měli dbát především na hmotnost a použité materiály. Skvělou volbou je například školní aktovka pro prvňáčka od firmy STIL, která splňuje ty nejpřísnější bezpečnostní kritéria. To potvrzuje i speciální certifikace, která je udělována pouze lékaři a odborníky z oboru fyziologie a příbuzných odvětví. Můžete si tak být jisti, že vašim dětem nošení těchto aktovek nemůže jakkoli ublížit.

Nezapomeňte na ergonomii

Školní aktovky a batohy by měly splňovat ty nejpřísnější kritéria, a to především v oblasti ergonomie. Školní batohy od STIL jsou vybaveny hned několika prvky, díky kterým je jejich nošení maximálně pohodlné. Ve výbavě tedy nechybí 3D zádové systémy, které uleví zádům vašich ratolestí. Samozřejmostí je i zajištění správné cirkulace vzduchu pomocí systému Air Flow, který zabrání nadměrnému pocení.

Přečtěte si:   Prezidentská amnestie

Hurá na první stupeň

Ať už je vaše dítě ve 2. či 3. třídě, v každém případě mu budete muset pořídit pořádný batoh. U STIL můžete vybírat školní batohy pro 1. stupeň v různých barevných provedeních a s všelijakými motivy. Firma navíc jako jedna z mála nabízí možnost koupit školní batoh v setu spolu s dalšími produkty, mezi které patří penál, box, zástěrka, peněženka a ostatní školní potřeby. Veškerou výbavu tak můžete sehnat na jednom místě. V nabídce však najdete i stylové školní batohy pro 2. stupeň, které potěší každého velkého školáka či školačku.

School Supplies Stationery Backpack  - vimbroisi / Pixabay
Chystáte své děti do školy? Pořiďte jim školní batoh od české firmy STIL
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *