Mnoho z nás v této době přemýšlí o stavbě domu na klíč. Jistota správně provedených prací a záruka na všechny postupy a technologie je něco, co je možno vyvažovat zlatem. Jaké základní prvky by měly být v ceně stavby na klíč obsaženy?

Dřevostavba podle představ a plánů

Samozřejmostí každé stavby je to, aby plnila požadavky zadavatele. Dřevostavby na klíč by tedy měly být postaveny přesně podle plánů a splňovat vše, co bylo smluvně stanoveno. Níže si uvedeme, co se v ceně dřevostavby nejčastěji objevuje.

Skelet z kvalitních profilů

V ceně dřevostavby na klíč je samozřejmě především kvalitní nosná konstrukce. Skelet domu by měl být ideálně realizován z KVH profilů. Skelet domu by pak měl být proveden pomocí dobře zvoleného opláštění. Jednou z nejlepších voleb jsou zde desky fermacell, které se vyznačují vysokou kvalitou.

Izolace a fasáda

Izolace domu je jedním z prvků, na kterém záleží vaše budoucí pohodlí v budově. Zde je dobré dbát na to, aby byla zvolena izolace o síle 150 milimetrů. Také fasáda určuje budoucí pohodlí a provoz v domě. Například venkovní fasáda Weber je zárukou, že bude váš dům krásný a dobře chráněný po mnoho desítek let.

Přečtěte si:   Profesionální hostesky jsou ozdobou každé akce

Střecha a okna

Samozřejmě se do ceny domu na klíč promítají také zvolené okna a dveře, které by měly být dostatečně kvalitní a obsahovat ideálně trojskla. Střešní krytina Bramac zajišťuje bezchybný stav vašeho domu po celý váš život. Samozřejmostí by měla být také instalace venkovních parapetů.

Má i toto vaše stavba na klíč?

Samozřejmě nejsme u konce, jelikož jsme si vyjmenovali základní prvky venkovních prvků domu. Uvnitř je nutno, aby v ceně bylo zahrnuto dalších mnoho základních věcí. Zde se řadí například zvuková izolace vnitřních příček, instalace zdravotechniky, elektroinstalace, teplovodní topení, nebo také tepelné čerpadlo včetně klimatizace.

V ceně domu na klíč je v podstatě vše, a to včetně vymalování.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *