Děti milují všelijaké schovávačky a úkryty. Jen si vzpomeňte na své dětství – domečky z dek spojené kolíčky jsme stavěli pod každým stolem i na zahradě. Hlavní oporou zahradních domečků byla nejčastěji prádelní šňůra nebo větev stromu. Dneska je už doba jiná a místo domečků z dek si děti mohou hrát v luxusně vybavených domcích z kvalitních materiálů. Rozvoj dětské psychiky a motoriky, ke kterému tyto domečky přispívají, patří mezi základy správného vývoje do budoucna.

ID-100103657Spousta funkcí, pro aktivní hru

Dětské domečky značky Steptwo nabízejí řadu interaktivních funkcí, které rozvíjejí zejména dětskou motoriku. Domečky jsou vyrobeny z odolného a naprosto zdravotně nezávadného plastového materiálu. Mezi jeho hlavní výhody patří bezpochyby dlouhá životnost, odolnost vůči vnějším vlivům nebo mechanickému poškození a snadná údržba. Uvnitř děti naleznou ve velké většině malou kuchyňku a telefon, z venkovní strany jsou domečky vybaveny skutečným zvonkem a poštovní schránkou. Copak by mohla vaše zlatíčka odolat takto vybavenému hernímu prvku? A dokázali byste naopak vy odolat prosebnému dětskému výrazu?

Hra na reálný svět

Díky zajímavému vybavení domečku si mohou děti hrát na skutečnou rodinu. Vybrat poštovní schránku, prostudovat případné reklamní letáky, jet na pomyslný nákup a z „nakoupených“ surovin ukuchtit něco ve své kvalitně vybavené kuchyňce. Hra na skutečný život je pro dítko nepostradatelná.  A ne na darmo se říká, že co se v mládí naučíš, to ve stáří jako když najdeš. Dětský domeček můžete umístit do dětského pokoje nebo na zahradu. Zahradní domeček pro děti může být doplněn třeba o prostornou terasu nebo plně funkční fontánku. Holčičkám se zaručeně zalíbí růžový princeznovský domeček, ve kterém budou trpělivě čekat na své prince. Kluci naopak ocení dětskou pohádkovou chaloupku, ve které na ně naopak čeká nejedno překvapení.

Přečtěte si:   Dětské domečky pro vaše drobečky
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *