Pohyb a aktivní zábava venku se již u dnešních dětí příliš nepěstují. Dávno jsou pryč časy, kdy jsme svá dítka vypustili za ranního rozbřesku a znovu se ve dveřích objevila až s první večerní hvězdou (nebo rozsvěcenou lampou). Dnes je většina dětí různého věku přikovaných k obrazovkám počítače a sociálním sítím. Herní konzole jsou den ode dne kvalitnější, fyzička našich ratolestí však naopak pomalu, ale jistě uvadá. Jak tuto skutečnost změnit? Motivujte děti k pobytu venku – třeba novou trampolínou.

ID-100155098Jak vybrat tu správnou trampolínu?

Trampolínu byste měli v první řadě vybírat dle stáří a hmotnosti dítěte. Trampolíny pro děti se prodávají v několika rozměrech i variantách. Pro nejmenší děti je dobré pořídit trampolínu, která disponuje ochrannou sítí a zabraňuje tak případným pádům nebo odřeným kolenům. Trampolína se sítí unese i dospělého člověka nebo více dětí najednou. Její umístění je však možné většinou pouze na zahradě nebo v jiných venkovních prostorách.

Přečtěte si:   S jarním úklidem ložnice vám pomohou doktoři

Trampolíny pro větší děti a dospělé

Pokud vaše ratolest již odrostla dětským bačkůrkám, je na čase vyměnit malou trampolínku za trampolínu s většími rozměry. Trampolíny však mohou využívat také dospělí. Aktivní zábava dokonale tvarující lidské tělo nese název Jumping a její kouzlo již objevila řada žen a dívek různého věku, ale i profesionálních sportovců. Speciálně upravené trampolíny s madlem jsou skvělou zábavou, která protáhne všechny svaly v těle a navíc přispěje k dobré náladě a vyrovnané psychice.

Trampolína – aktivní prvek domácnosti

Vhodně zvolená trampolína je skvělým doplňkem dětské herny, domácí posilovny, pokoje, či ložnice nebo zahrady. Věříme, že s tímto aktivním prvkem si užijí spoustu zábavy nejen velcí, ale i malí. Zkrátka všichni, kteří nechtějí budovat přátelství na dálku prostřednictvím sociálních sítí nebo likvidovat mimozemskou civilizaci na nejnovější herní konzoli. Skákání na trampolíně je nejen zábavnější, ale také o mnoho zdravější!

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *