Letní tábory pro děti, které se nechtějí v létě nuditI když nás Paní Zima ještě ani zdaleka neopustila, již nyní je potřeba myslet na letní měsíce. A to nejen v oblasti dovolených, ale zejména zábavného vyžití pro vaše nejmenší zlatíčka. Prázdniny u babičky mohou být sice fajn, ale takový letní tábor bez rodičů a neustále zdviženého varovného prstu starostlivé maminky je úplně o něčem jiném.

Řada táborů pro všechny
V dnešní době si již můžete vybírat z nepřeberného množství nejrůznějších druhů táborů. Vaše dítka tak mohou dovádět v nádherných přímořských destinacích, ale užívat si mohou také krás českých hor. Nabídka letního vyžití zahrnuje taneční, cyklistické, jezdecké nebo jazykové tábory. Ale výjimkou nejsou ani letní tábory pouze pro holky, teenagery nebo takové, na které mohou spolu s dětmi odjet také jejich rodiče.

Žhavé novinky léta 2013
Absolutním hitem nadcházejícího léta bude Mini-military Camp, kterého se mohou zúčastnit děti od 6, do 10 let. Naučí se zde základy střelby, taktiky a dalších nezbytných vojenských technik. To vše zábavnou a nenásilnou formou. Další novinkou jsou tzv. začátečnické letní tábory pro děti od pěti let. Na těchto táborech se o zábavu nemusí bát jak malí táborníci, tak jejich maminky a tatínkové. Kouzlí se zde totiž s barvičkami a svými magickými schopnostmi k všeobecnému veselí přispějí také nejrůznější pohádkové bytosti. Jak již bylo výše zmíněno, vaše princezna může vyjet také na tábor zaměřený čistě jenom pro holky, kde si užije spoustu zábavy bez škodolibých kluků.

Přečtěte si:   Jak zkvalitnit spánek?

Největší organizátor dětských táborů v ČR
Tyto a celou spoustu dalších tematických táborů nabízí a organizuje CK TOPINKA, která se může pochlubit více, než 22 letou tradicí a přívlastkem „největší organizátor dětských táborů v ČR“! Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného táboru a postaráme se o to, aby se vaše dítko vracelo vždy s úsměvem na tváři a nezapomenutelnými vzpomínkami.

Tábory CK Topinka najdete na www.tabory.cz

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *