Jen málokoho netrápí nějaký ten problém s postavou a většinou jsou to právě nežádoucí kila navíc. A teď, po opulentním vánočním hodování, se řady těch, co touží zhubnout, ještě rozšířily. Jak na to? Každý už jistě slyšel, že hladovět nepomáhá. V momentě, kdy znovu začnete jíst, všechna pracně shozená kila máte zpátky dříve, než se nadějete. Říká se tomu jo-jo efekt.

Moc práce…

Hubnutí má provázet celková změna životního stylu. Menší porce, často radikální změna stravovacích návyků, více pohybu. To však chce skutečně silnou vůli, pro většinu z nás je to moc práce – a výsledek nejistý. Jak zhubnout bez toho, abychom museli v jídelníčku vynechat své oblíbené pochoutky a večer se namísto sezení u televize nemuseli potácet parkem zborcení potem a blízko infarktu? Od toho tu přece máme „zázračné“ hubnoucí přípravky!

Čaje, náplasti a ochucené koktejly, které spálí všechny nadbytečné kalorie, a my se dále můžeme klidně přecpávat mastným bůčkem k obědu, půl kilem majonézového salátu ke svačince, završeno čtvrtkou dortu k večeři a pytlíkem chipsů k televizi. Skutečně tomu věříte?

Přečtěte si:   Nabídka nejlepších druhů kratomu na českém trhu

Zázračné ingredience

Většina těchto přípravků, jak nám tvrdí reklama, obsahuje nějakou zázračnou ingredienci, kterou naši dávní předkové znali, proto byli tak štíhlí, ale civilizace na ni zapomněla. Zeptáte-li se však odborníků na výživu, lékařů, chemiků a jiných, většinou zjistíte, že nic takového prostě není. Reklama vám podsouvá slovo, slovo, které si vymyslel chytrý tvůrce, slovo, které ve skutečnosti neexistuje a nic neznamená.

Možná naši předkové byli štíhlejší, protože vedli aktivní život naplněný pohybem a fyzickou prací a nepřecpávali se mastnými a přesolenými jídly – kdo ví…

Opravdu nic nepomáhá?

Jediný efekt, který nákup „zázračných“ hubnoucích přípravků bude zaručeně mít je, že výrazně zhubne vaše peněženka. Vaše hubnutí tak mohou pozitivně ovlivnit jedině chybějící finance.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *