CZECH FUND ze skupiny DRFG byl hlavním partnerem golfového turnaje ve Slavkově

CZECH FUND ze skupiny DRFG byl hlavním partnerem golfového turnaje ve Slavkově

CZECH FUND ze skupiny DRFG byl hlavním partnerem golfového turnaje ve Slavkově

Kdo chtěl vidět kompletní českou golfovou špičku měl možnost v polovině května navštívit zahajovací turnaj české profesionální série CZECH FUND PGA Austerlitz & Golf Magazine Trophy 2019. Během pěti dní se v Golf Resortu Austerlitz ve Slavkově u Brna představili nejen čeští profesionálové, ale také amatérští hráči. Diváky pochopitelně lákal především hlavní turnaj, který po dramatickém závěru vybojoval Michal Pospíšil, který celkovým skóre 132 ran o jednu ránu porazil Filipa Mrůzka a o dvě Jana Cafourka.

Ocenění nejlepším hráčům předával hlavní ekonom CZECH FUND Lukáš Kovanda. Ten po předání šeků a trofejí řekl, že stejně jako v golfu, tak i v investicích vítězí jen ti nejlepší, a proto se také CZECH FUND snaží klientům zajišťovat ten nejlepší výnos. Na turnaj ve Slavkově u Brna ale nehráli pouze profesionálové, poměřit svoje golfové dovednosti mohli v rámci firemního poháru a turnaje partnerů, také klienti.

DRFG Davida Rusňáka podporuje řadu kulturních a sportovních aktivit

Kdo už byl z turnaje unaven, mohl si přijít odpočinout a občerstvit se do VIP zóny, kterou značka CZECH FUND, patřící do investiční skupiny DRFG Davida Rusňáka, pro své hosty otevřela. Ti se mohli zúčastnit vizitkové tomboly a vyhrát láhev sektu. Kdo neměl tolik štěstí mohl alespoň ochutnat prvotřídní vína, která vybral someliér David Kuchař.

Společnost yourchance na turnaji reprezentovala její ředitelka Jana Merunková. Tuto organizaci finančně dlouhodobě podporuje Nadace DRFG (drfg-nadace.cz), a to především v projektech zaměřených na výuku finanční gramotnosti, ale také začleňování mladých lidí z dětských domovů nebo pěstounské péče do běžného života. Soutěž o nejpřesnější trefu na 17. jamce přinesla projektu „Začni správně” 25 tisíc korun.

Zanechejte odpověď

Copyright © 2019 Kvalitní.cz ·