CZECH FUND ze skupiny DRFG byl hlavním partnerem golfového turnaje ve Slavkově

Kdo chtěl vidět kompletní českou golfovou špičku měl možnost v polovině května navštívit zahajovací turnaj české profesionální série CZECH FUND PGA Austerlitz & Golf Magazine Trophy 2019. Během pěti dní se v Golf Resortu Austerlitz ve Slavkově u Brna představili nejen čeští profesionálové, ale také amatérští hráči. Diváky pochopitelně lákal především hlavní turnaj, který po dramatickém závěru vybojoval Michal Pospíšil, který celkovým skóre 132 ran o jednu ránu porazil Filipa Mrůzka a o dvě Jana Cafourka.

Ocenění nejlepším hráčům předával hlavní ekonom CZECH FUND Lukáš Kovanda. Ten po předání šeků a trofejí řekl, že stejně jako v golfu, tak i v investicích vítězí jen ti nejlepší, a proto se také CZECH FUND snaží klientům zajišťovat ten nejlepší výnos. Na turnaj ve Slavkově u Brna ale nehráli pouze profesionálové, poměřit svoje golfové dovednosti mohli v rámci firemního poháru a turnaje partnerů, také klienti.

DRFG Davida Rusňáka podporuje řadu kulturních a sportovních aktivit

Kdo už byl z turnaje unaven, mohl si přijít odpočinout a občerstvit se do VIP zóny, kterou značka CZECH FUND, patřící do investiční skupiny DRFG Davida Rusňáka, pro své hosty otevřela. Ti se mohli zúčastnit vizitkové tomboly a vyhrát láhev sektu. Kdo neměl tolik štěstí mohl alespoň ochutnat prvotřídní vína, která vybral someliér David Kuchař.

Přečtěte si:   Trampolíny pro velké i malé

Společnost yourchance na turnaji reprezentovala její ředitelka Jana Merunková. Tuto organizaci finančně dlouhodobě podporuje Nadace DRFG (drfg-nadace.cz), a to především v projektech zaměřených na výuku finanční gramotnosti, ale také začleňování mladých lidí z dětských domovů nebo pěstounské péče do běžného života. Soutěž o nejpřesnější trefu na 17. jamce přinesla projektu „Začni správně” 25 tisíc korun.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *