Představení vize firmy v elegantním kabátě nadchne zahraniční partnery

Chcete expandovat na zahraniční trhy? Rádi byste zvýšili obrat a prezentovali novou službu, díky které se stanete opravdovým lídrem nejen v tuzemsku? Samozřejmě, velmi důležitý je prvotní nápad, ale stejně tak dobře musíte představit svůj budoucí projekt těm, na nichž závisí jakýkoliv další úspěch. Prezentace na jedničku totiž zvýší vaše šance na maximum – a o to přeci jde! Nehrajte proto zbytečně druhou ligu a ukažte, že se umíte ukázat jen v tom nejlepším světle!

Pozvat můžete klidně i pár stovek hostů

Rozhodně není důvod zbytečně šetřit na pozvánkách. Zvláště pokud je sál pro pořádání konference skutečně prostorný! Do tří konferenčních sálů se vejde v případě potřeby až 400 lidí, samozřejmostí je zde rychlá Wi-Fi nebo občerstvení.

Připravena je i technika, díky níž bude vaše prezentace skutečně na jedničku. Nebo chystáte podnikové školení? V tom případě může posloužit třeba Club Memphis, který se stejně tak dobře zhostí oslavy narozenin vašeho šéfa a jehož kapacita činí sto osob. Chcete mu přeci společně s kolegy udělat radost, že?

Přečtěte si:   Založit s.r.o. může být mnohem snazší, než se na první pohled zdá. Profesionální firma vše vyřeší za vás do pár hodin

Romantika nebo práce, myslí se na vše

Malé apartmá pro romantický víkend s partnerem, kde vám nebude nic scházet – a dokonale si v něm užijete jeden druhého. Nebo velké konferenční prostory pro firmu, která má v českém prostředí velký zvuk a chce zaujmout i za hranicemi. V tomto hotelu jde totiž velmi jednoduše obojí, takže stačí už jen rezervovat termín a doladit následně podrobnosti.

Svatební cesta nebo klíčová obchodní jednání, obojí se přeci dá stihnout ještě letos. Své vzácné hosty můžete pozvat i na několik míst v Praze 7, které nabídnou zajímavé odreagování. Mořský svět nebo Národní technické muzeum potěší a pobaví, ať už jste poslali pozvánku na jakýkoliv kontinent…

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *