Představení vize firmy v elegantním kabátě nadchne zahraniční partnery

Chcete expandovat na zahraniční trhy? Rádi byste zvýšili obrat a prezentovali novou službu, díky které se stanete opravdovým lídrem nejen v tuzemsku? Samozřejmě, velmi důležitý je prvotní nápad, ale stejně tak dobře musíte představit svůj budoucí projekt těm, na nichž závisí jakýkoliv další úspěch. Prezentace na jedničku totiž zvýší vaše šance na maximum – a o to přeci jde! Nehrajte proto zbytečně druhou ligu a ukažte, že se umíte ukázat jen v tom nejlepším světle!

Pozvat můžete klidně i pár stovek hostů

Rozhodně není důvod zbytečně šetřit na pozvánkách. Zvláště pokud je sál pro pořádání konference skutečně prostorný! Do tří konferenčních sálů se vejde v případě potřeby až 400 lidí, samozřejmostí je zde rychlá Wi-Fi nebo občerstvení.

Připravena je i technika, díky níž bude vaše prezentace skutečně na jedničku. Nebo chystáte podnikové školení? V tom případě může posloužit třeba Club Memphis, který se stejně tak dobře zhostí oslavy narozenin vašeho šéfa a jehož kapacita činí sto osob. Chcete mu přeci společně s kolegy udělat radost, že?

Přečtěte si:   Oživte veřejný prostor díky moderním vychytávkám

Romantika nebo práce, myslí se na vše

Malé apartmá pro romantický víkend s partnerem, kde vám nebude nic scházet – a dokonale si v něm užijete jeden druhého. Nebo velké konferenční prostory pro firmu, která má v českém prostředí velký zvuk a chce zaujmout i za hranicemi. V tomto hotelu jde totiž velmi jednoduše obojí, takže stačí už jen rezervovat termín a doladit následně podrobnosti.

Svatební cesta nebo klíčová obchodní jednání, obojí se přeci dá stihnout ještě letos. Své vzácné hosty můžete pozvat i na několik míst v Praze 7, které nabídnou zajímavé odreagování. Mořský svět nebo Národní technické muzeum potěší a pobaví, ať už jste poslali pozvánku na jakýkoliv kontinent…

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *