Sluníčko k nám vysílá žhavé paprsky a tak není divu, že více než kdy jindy toužíme po jemné a hladké pokožce nohou. V letních šatech, capri kalhotách nebo šortkách nohy vystavené na odiv ale nesnesou ani chloupek. Jakou metodu vybrat, abychom se dobraly kýženého výsledku?

Často užívaná holítka, krémy a elektrické depilační strojky mnohdy dráždí pokožku, způsobují zarůstání chloupků a navíc – fungují jen krátkodobě. Po několika dnech je třeba proceduru zopakovat. Můžete ale vsadit na jiné a méně běžné pomocníky a těšit se z hladké pokožky podstatně delší dobu.

Jedním z nich je orientální depilace. S vůní orientu kolem sebe si budete připadat jako princezna z pohádek Tisíce a jedné noci. Při orientální depilaci vám profesionální kosmetička na pokožku nohou nanese speciální přírodní hmotu, tvořenou z datlí, fíků, medu a bylin. Nohy po tomto zásahu zůstanou hladké až 4 týdny a jejich pokožka bude navíc zjemněna přírodními depilačními látkami a krásně a dlouho také bude vonět.

Dalším pomocníkem je cukrová pasta. Tento druh depilace se provádí v kosmetických centrech a jedná se o vellice účinnou metodu, kterou znaly již starověké Egypťanky. Speciální směs cukru, vody a citronové šťávy vás dokáže zbavit chlouků až na deset týdnů. K výhodám této metody patří to, že nejen, že je velmi účinná, ale navíc nedráždí pokožku

Přečtěte si:   Móda není jen slovo

A pro ty z vás, které by rády potíže s chloupky vyřešily jedno pro vždy, je tu definitivní možnost za pomoci laseru.

Takže nohy už máte hladké, ale pořád nemají ten správný bronzový odstín, neboť jste zavřené v práci od rána do večera, dovolená je zatím v nedohlednu a o víkendu si pak připadáte na párty mezi ostatními ženami jako ředitelka vápenky? Ano, můžete navštívit solárium, ale za jednu návštěvu nebude výslekem barva jako od moře. Samoopalovací krémy vám nedělají dobře, takže co teď? Ještě jedno řešení tu je a nazývá se silonky ve spreji. Tento malý zázrak vytvoří na vašich nohách jemný závoj bronzové barvy a k dostání je dokonce ve třech odstínech. Stačí už jen nalakovat nehty na nohou tak, aby byly ozdobou vašich sandálků a můžete směle vyrazit ven.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *