1326(1)Víte pánové, co všechno obsahuje dámská kabelka? Pokud byste její obsah někdy vysypali, zřejmě byste se ani nestačili divit. Ženy musejí být zkrátka připraveny na všechno. Není se proto čemu divit, že v útrobách jejich kabelek naleznete náplasti, desinfekční přípravky, kosmetiku, bločky, několik propisek ale i celou řadu praktických věcí jako šitíčko, či zápalky. Lámete si hlavu nad tím, jak se tohle všechno (a řekněme si upřímně – tento výčet byl pouhým zlomkem skutečného obsahu) dokáže vměstnat do tak malého prostoru, jako je dámská kabelka? Hoďte to za hlavu. Logické vysvětlení neexistuje.

Kabelky pro malé i velké dámy

Pokud patříte k dámskému osazenstvu, jistě nám dáte za pravdu, že vyjít bez kabelky je pro mnohé z nás jako bychom se do společnosti dostavily bez šatů. Kabelka je nejen praktickou úschovnou všech potřebných věcí, ale i elegantním doplňkem, který dokáže nadělat spoustu parády. Průměrná žena vlastní alespoň tři kabelky. Pokud mezi průměrné ženy nepatříte a naopak máte kabelek více, či méně, nezoufejte. Svou sbírku můžete kdykoli rozšířit o nové trendy kousky, které skvěle podtrhnou váš outfit.

Přečtěte si:   Snubní prsteny levně

Čím se vybavit na ples?

Ačkoli si v těchto dnech můžeme užívat dny plné sluníčka a tropických teplot, léto se pomalu, ale jistě překlene do podzimu a podzim naopak schladí první ledové vločky. Co to pro spoustu z nás znamená? Plesovou sezonu, která vyžaduje nemalou a důkladnou přípravu. Večerní róba je samozřejmě základ. Doplňkem, který dovede váš outfit k dokonalosti, může být vkusný šperk anebo právě kabelka. Plesové kabelky jsou často dozdobeny různorodými aplikacemi – perličkami nebo štrasy. Nabídka potěší i dámy, které dávají přednost jednoduchosti. Výběr nové kabelky na ples, či do společnosti máte pouze ve svých rukou.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *