bigPéči o vlasy je možno přirovnat k takové malé alchymii. Někteří z nás se mohou chlubit krásnými hustými kadeřemi s dokonalým leskem a někteří naopak takové štěstí neměli a snaží se zachránit alespoň to málo, co jim na hlavě zbývá. Nutno podotknout, že díky pravidelné a profesionální péči se může každý z nás pochlubit bujnou kšticí a účesem, za který by se nemusel stydět ani profesionální kadeřník. Jak na to? Odpověď naleznete na následujících řádcích.

Profesionální výbava je základ

Nerada navštěvujete kadeřnictví a raději se stříháte sama doma? Pak si pořiďte profesionální kadeřnické nůžky, které mohou vytvořit na vaší hlavě dokonalý sestřih s minimální námahou. S nůžkami můžete své vlasy provzdušnit a dodat jim tolik žádaný objem. Skvělého výsledku docílíte, použijete-li na závěrečnou úpravu kulmofén nebo žehličku.

Pravdy a mýty o žehličkách na vlasy

Ze všech stran se na nás valí informace o tom, jak zničující účinky pro naši kštici mají vlasové žehličky. Není však všechno zlato, co se třpytí. Dnešní žehličky na vlasy jsou vytvořeny tak, aby jejich negativní dopad byl naprosto minimální. Díky moderním materiálům a technologiím je možno vyvinout takové přístroje, které nejen, že dokáží vykouzlit rovný i vlnitý outfit, také zbaví vaše vlasy statické elektřiny. Je pravdou, že při častém žehlení se může narušit vnitřní struktura vlasu. Pokud potřebujete své vlasy žehlit každý den, pořiďte si profesionální vlasové přípravky, které jsou pro tuto problematiku určené. Riziko poškození vaší hřívy bude pak naprosto minimální.

Přečtěte si:   Francouzská manikúra, nebo barevné nehty?

Kde nakupovat profesionální kadeřnickou výbavu?

Možností máte hned několik. Buďto můžete zamířit do nejbližšího kadeřnictví, či vlasového salonu nebo zkusit štěstí v obyčejné drogerii. Pokud se však nespokojíte s jen tak nějakou nabídkou, zabrouzdejte na internetu. Nejen, že ve specializovaných e-shopech naleznete vše, co pro péči o vlasy potřebujete, také budete příjemně překvapeni cenami, které se s těmi maloobchodními vůbec nedají srovnat.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *