KeratinBrazilský keratin představuje na Evropském trhu revoluční novinku. Vlasy se díky nechemickému procesu určenému k regeneraci, ozdravení a narovnání vlasů stanou hladšími, lesklejšími, poddajnějšími, měkčími. Účinek kůry brazilským keratinem přetrvává po dobu až dvou až pěti měsíců. Tato revoluční brazilská kúra obsahuje keratin, který je běžnou součástí lidských vlasů, kůže a nehtů. Ve vlasu vyplní jeho dutá a porušená místa a za pomoci vysoké teploty se poté aktivuje.

Pro koho je určen?
Brazilský keratin je vhodný pro všechny ty, kdo si přejí mít vlasy zdravé a hebce poddajné, ale také pro ty, kteří si přejí, aby se jejich vlasy přestaly lámat, a kteří nechtějí trávit jejich úpravou více času, než je nutné. Brazilský keratin není pouhá péče, ale představuje léčebnou péči. Jedná se totiž o protein, který je součástí vlasů, kůže a nehtů. Keratinová léčba vlasy uzdravuje, zacelí jejich porézní strukturu, vlasy krásně narovná a dopřeje jim extrémní regeneraci. Jeho obliba proto stále stoupá. Vlasy takto ošetřené září zdravím a snadno je vytvarujete do požadovaného účesu.

Pro jaké vlasy je brazilský keratin vhodný?
Tuto péči lze aplikovat na téměř všechny typy vlasů, avšak největšího efektu doznává u vlasů narušených a zničených. Brazilský keratin tak ocení zejména ženy s vlasy odbarvenými, barvenými, krepatými a narušenými. Platí totiž, že čím více je vlas narušenější, tím hlouběji brazilský keratin proniká do jeho vlasového stvolu. Pro jeho schopnost stahovat barevné podtóny odbarvených vlasů je ideální také pro vlasy melírované, světlý tón melíru je pak krásně zářivý.

Přečtěte si:   Boj s časem za pomoci nití

Jak ošetření probíhá?
V závislosti na délce a hustotě vlasů proces aplikace trvá 2,5 až 3 hodiny. Po aplikaci přípravku na vlasy se do nich zažehluje při teplotě 205 – 230° C, optimálně za pomoci speciální profesionální titanové žehličky určené na zažehlování brazilského keratinu. To způsobí, že se ve vlasech zadrží vlhkost, hydratují se a jsou krásně lesklé. Výsledek je viditelný ihned po dokončení ošetření. Aby účinek byl co netrvanlivější a nejdelší, doporučuje se používání speciální řady šampónu a kondicionéru.

Co dělat po aplikaci
Po aplikaci brazilského keratinu je důležité dodržet několik zásad.
Vlasy se nesmí po dobu 2 – 3 dnů po aplikaci mýt a namáčet, nesmí se používat gumičky do vlasů a vlasy stahovat, rovněž se vlasy nesmí barvit. Po této době  je třeba zajít do salonu, kde vám brazilský keratin aplikovali a tam vám vlasy umyjí speciálním šamponem a vyfoukají. V ceně aplikace bývá konzultace, aplikace BK a po 2 – 3 dnech mytí a foukaná pro perfektní zapracování BK.

 

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *