Krásné a upravené nehty jsou základem vizáže každé ženy. Ale ne všechny si mohou pochvalovat kvalitu svých přírodních nehtů, a tak často za jejich náhradu volí gelové či akrylové nehty. Ale to je špatně! Tím jsou nehty více poničené. V současné době díky přírodní manikúře P-Shine může mít krásné a zdravé nehty každá, stačí pouze trochu trpělivosti a produkty na tuto speciální manikúru.

Vitamíny a včelí vosk

P-Shine je název označující nejen speciální techniku úpravy nehtů, ale také slouží jako název tokijské firmy, která vznikla v roce 1958. Vyrábí čistě přírodní produkty, jejichž složkami jsou včelí vosk, mateří kašička, jemné parafíny a vitamín A, E a H, a distribuuje je do všech koutů světa. Konečně mohou vaše nehty dostat vitamíny, které jim chybí. P-Shine nehty prokrví, zajistí jejich růst a zároveň je zpevní. Roztřepené, lámavé a nerostoucí nehty se stanou minulostí.

Ale pozor! Technika P-Shine není vhodná pro nehty tenké či příliš zničené. V takovém případě je musíte nechat zregenerovat, až potom přistoupit na P-Shine.

Přečtěte si:   Objevte kouzlo zimních šatů pro plnoštíhlé od La Silueta

Jak se P-Shine provádí?

Ruce si nejprve důkladně umyjte mýdlem a teplou vodou kvůli dezinfekci a proveďte klasickou manikúru, během níž upravíte délku a tvar nehtů. Potom teprve nastupuje samotná manikúra P-Shine.

Použitím měkkého papírového pilníčku srovnáte povrch upravených nehtů. Zelená strana, která je drsnější, slouží k nehtům výrazně rýhovaným. Hladká růžová strana je určena ke sjednocení a odmaštění nehtové destičky. Následně za pomocí zelené leštičky vbrousíte do nehtů speciální pastu obsahující včelí vosk a mateří kašičku. Zalešťujte pastu pouze jedním směrem, aby byl výsledek efektivní.

V neposlední řadě použijete pudrový prášek z drcených lastur, který docílí lesku nehtů. Nanesete ho růžovým leštítkem a opět brousíte pouze jedním směrem. Díky prášku vznikne na nehtech lesklá ochranná vrstva, která dodává vitamíny a výživu. Nakonec použijte výživný olej na kůžičku.

Manikúra P-Shine vám zabere asi 30 minut a její výsledek je ihned viditelný. Pak stačí jednou týdně P-Shine oživit pudrem a jednou za měsíc udělat manikúru kompletně celou.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *