Výlety do přírody jsou stále oblíbenějšími a skoro každý touží dokázat vyšlapat pořádný kopec a podívat se na krásu v údolí pod sebou. Velkou šancí k objevování jsou i Vysoké Tatry, kde najdete spoustu příležitostí k provozování lyžování, horolezectví, vysokohorské turistiky a není zapomenuto ani na možnosti relaxace.

Tatry jsou lokalitou, kde bude stále co k obdivování. Jednou půjdete za krásami dolin, podruhé za jezery ledovcového původu, jindy za vodopády, jeskyněmi, horskými bystřinami a horskými stezkami. Na nejvyšším vrchol Gerlachovský štít se dostanete jenom s horským vůdcem. K dalšímu objevování zvou vrch Kriváň, Lomnický štít s nejvýše položenou meteorologickou stanicí, Rysy, Kôprovský štít nebo Ostrva. Na lyže zkuste zajít pod Lomnický štít, kde najdete nejdelší souvislou lyžařskou trať na Slovensku o délce pěti kilometrů.

Určitě se budete chtít dozvědět o vysokých Tatrách daleko víc. K tomu vám doporučujeme webové stránky Vysoke-tatry.travel, kde naleznete zajímavosti nejen o Vysokých, ale i o Nízkých Tatrách. Výhodou je, že si na portálu můžete rovnou zajistit ubytování ve vybrané lokalitě a za skvělé ceny. Zkušenosti jsme nasbírali desetiletým působením na trhu. Předností jsou perfektní znalosti o Vysokých Tatrách a službách v této oblasti, které pocházejí z našich osobních zkušeností. Na dovolenou nebo na víkendový pobyt si lze vybrat hotel nebo penzion.

Přečtěte si:   Za piráty z Karibiku nejen do kina

Již delší dobu spolupracujeme se zajímavými poskytovateli ubytování. Patří mezi ně hotel Trigan Štrbské Pleso, hotel Slovan Tatranská Lomnica, hotel Titris (Odborár) Tatranská Lomnica, hotel Hutník Tatranské Matliare nebo Hotel Palace Kúpele Nový Smokovec. Hotely poskytují moderní zázemí a kvalitní služby za příznivé ceny, proto se řadí k nejžádanějším. Webové stránky s informacemi o oblasti vysoké Tatry a okolí si můžete číst i v jiných jazykových verzích. Slovenská verze je na www.vysoke-tatry.travel , polská na www.wysokie-tatry.pl a anglická na www.high-tatras.travel. Online rezervace probíhá velmi rychle, kalkulaci získáte běžně už do dvou hodin.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *