Která ženy by si nepřála mít bohaté a husté vlasy a kolik z nich navíc vlasy dlouhé? Přání je však jedna věc a reality druhá. Ne ke každému byla příroda natolik štědrá, aby si mohl dopřát takový účes, po kterém touží a který vytvořit jeho kvalitní a dlouhé vlasy umožňují. 

Člověk je však tvor vynalézavý a poradí si téměř se vším. Tudíž i s vlasy. A tak se i u nás již před delším časem objevila možnost nechat si vlasy zahustit a prodloužit za pomoci jak vlasů umělých, tak i pravých. Metoda, která zprvu nebyla úplně dokonalá a často, především u žen s hodně řídkými vlasy, prozrazovala, že přírodě bylo napomozeno. Vlasové pramínky jsou totiž uchycovány pomocí maličkých plastových pojítek, která si po zahřátí smrští a spojí je s vlastními vlasy. Dříve tyto pojivové materiály nebyly tak dokonalé, jako jsou v současnosti a v řídké kštici bývaly někdy vidět. Dnes jsou již všechny metody prodlužování vlasů dovedeny téměř k dokonalosti a záleží jen na přání každé ženy, pro jakou metodu se rozhodne, která jí bude vyhovovat lépe. Rovněž si může vybrat, jestli si přeje vlasy umělé, nebo přírodní, které samozřejmě do stávajících vlasů lépe zapadnou. Mnohé salony nabízí na výběr řadu druhů vlasů, přičemž velké řadě našich žen vyhovují evropské vlasy, které byly chemicky neošetřené. Na výběr jsou vlasy rovné, jemně zvlněné či vyloženě vlnité. Vlasy si můžete nechat prodloužit a zahustit, nebo si touto metodou pořídit třeba jen melír. Mezi metody upevnění patří například fixace pramínků vlasů pomocí speciálního kosmetického vosku a její výhodou je i snadné odstranění doplněných vlasů, pokud byste zatoužily po změně. Jedná se o velice bezpečné materiály, které vašim vlasům neuškodí a nemusíte se tak obávat jejich poškození. Samozřejmě, že vám doplněné vlasy a účes nevydrží věčně – přibližně 1x za čtvrt roku je třeba vlasy poupravit a případně doplnit.  Ženy které zvolí pramínky doplněných vlasů k vytvoření melíru mají tu výhodu, že pokud si přejí melír odstranit, nemusí absolvovat zdlouhavé barvení, ale stačí jen nevyhovující vlasy jednoduše odstranit. Jedná se šetrnou metodu, která poskytuje možnost měnit účes i barvu v krátkém časovém úseku. Permanentní doplnění vlasů by mělo být prováděno odborně a je určitě vhodné neexperimentovat a svěřit se do péče profesionálů svého oboru. Kromě toho, že budete mít záruku, že vám vlasy budou dobře držet, vám také mohou poradit, jaký účes bude vzhledem k vašemu typu nejvhodnější.

Přečtěte si:   Dárek, který snoubí jedinečnou krásu a investici do drahého kovu

Další možností, jak získat krásné dlouhé vlasy, je metoda Clip In. Její výhodou je to, že není třeba podstupovat poměrně zdlouhavou proceduru spojenou s permanentním prodloužením vlasů a navíc je možné si vlasy prodloužit jednoduše doma. Chce to jen trochu cviku. Nevýhodou je pak to, že pakliže si přejete mít dlouhé vlasy stále, je třeba proceduru spojenou s aplikací pramenů absolvovat každý den. Na druhé straně je ale možné si tak dopřát každý den jiný účes a variabilita účesů je téměř neomezená. Na výběr je až neskutečné množství vlasů a barev. Je důležité si jen vybrat takovou délku vlasů a barvu, která vám bude slušet a ve které se budete cítit dobře. Existují salony, které nabízí i internetové poradenství a můžete si vlasy pro tuto metodu u nich jednoduše objednat. Ty skutečně solidní navíc garantují, pokud nebudete s vybraným odstínem spokojené, vrácení peněz nebo výměnu za jiný odstín. Dlouhé a bohaté vlasy naprosto dle svých představ tak můžete mít jako mávnutím kouzelného proutku.

 

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *