Ještě donedávna dovolená v zahraničí s německou cestovní kanceláří byla podmíněna nutností dostavit se na odletové letiště do Německa nebo Rakouska. Mnoho těch, kteří by rádi zvolili exotické zájezdy některé z německých CK, odradila nutnost trávit čas navíc cestováním na vzdálená odletová mezinárodní letiště ve Frankfurtu, Mnichově, Berlíně či třeba Vídni. Nejen vysoká kvalita služeb, ale ani ušetřená částka za zájezd, který s německou CK vyjde levněji než s tuzemskou cestovkou, nebyla natolik silnou motivací, aby zastínila nevýhodu nutnosti relativně zdlouhavého přesunu na odletové letiště.

Cestovní kancelář RUDOLF REISEN, jenž je specialistou na zprostředkování zájezdů německých CK pro český trh, vychází vstříc českým klientům a zpřístupnila tyto zájezdy možností odletu nyní již i z Prahy! To je rozhodně dobrá zpráva pro všechny zájemce o kvalitní a luxusní dovolenou.

Zájezdy německých CK jsou oproti cestování s tuzemskými cestovkami levnější a poskytované služby, vysoce nadstandardní úrovně, samozřejmostí. Ptáte se, jak je to možné?

Vysvětlení je jednoduché. Němečtí turisté již tradičně rádi a hodně cestují a tak německé cestovní kanceláře objednávají vysoký počet lůžek v ubytovacích zařízeních, často si rezervují i celé hotely a rovněž obsazují kompletně celá letadla. Je proto logické, že od poskytovatelů mohou žádat daleko příznivější ceny a ti jim rádi vyhoví. Dobře ví, že reference spokojených klientů jim přivedou další nové zájemce o cestování a kvalitní dovolenou.

Přečtěte si:   Exotické zájezdy již dávno nejsou pouze do Bulharska

Přístupnějšími se tak díky CK RUDOLF REISEN stávají našim turistům i finančně náročnější exotické destinace, například Asie, kam tento touroperátor létá se společností Emirates. V poslední době jsou velmi oblíbený způsobem cestování i okružní plavby lodí, na které je CK RUDOLF REISEN opravdovým specialistou.

Stačí si tedy jen vybrat místo, kde si přejete strávit svou vysněnou dovolenou a můžete z pražské ranveje vyrazit do oblak.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *