hostesky

hosteskyChcete mít chystanou akci ozvláštněnou do každého detailu? Zkuste se obrátit na profesionální agenturu, která se postará o různé druhy akcí od začátku až do konce. Pochopitelně nám nechybí kvalitní reference, zkušenosti a moře nových nápadů, které můžeme realizovat právě s vámi. Firma Fresh Production s.r.o. má k dispozici týmy koordinátorů, promotérů a hostesek pro vaše potřeby.

Hostesky a promotéři disponují perfektními znalostmi ve své práci. Nic nečekaného je tak moc nezaskočí, aby si s tím během chvilky neporadili a nezachránili případné fiasko na vaší akci. Kde všude můžete využít služby hostesek a promotérů? Budou se vám hodit při organizaci oslavy, roadshow, charitativní akce, firemního večírku, golfového turnaje, výstavy, konference, veletrhu nebo plesu. Dále je využijete při promo akcích a prezentacích nových výrobků, na akcích pro děti i na soukromých párty.

Promotéři a hostesky Praha byli velmi dobře proškoleny. Některé mají zajisté za sebou bohatou praxi, jiné jsou novějšími tvářemi, ale stejně si dobře poradí.

Umí zvládat živou konverzaci i rozhovory telefonem. Vždy umí nenásilně upozornit okolí a zaujmout pozornost hostů. Není pochyb o přirozených úsměvech a vhodném oděvu, který je přizpůsoben určitém druhu akce. Styling provádí profesionálové a jedná se nejen o dobře padnoucí oblečení, ale také o účesy a módní doplňky. Hostesky mohou přijít elegantně oblečené ve společesnkých šatech, koktejlkách a s luxusními doplňky. Samozřejmě záleží i na výběru výstřední nebo decentní obuvi a špercích. Promotéři si obléknou moderní obleky, ale dle vašich požadavků se k vám dostaví i ve sportovním  nebo sexy oblečení. Na vaše přání je oblečení voleno i do speciálních kostýmů – vše záleží na dohodě a na zaměření akce. Hostesky a promotéři vás prostě nenechají na holičkách a nemusíte přemítat o nezdaru vaší oslavy.

Přečtěte si:   Vitamín B12: 6 důvodů, proč je důležitý pro naše tělo
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *