Cvičení s míčemUž jste prošli několik posiloven a stali jste se poněkud náročnými klienty? Klidně můžete zamířit do fitness Praha, kde se budete cítit plně ve své kůži a hlavně ve formě. Čeká na vás nejen příjemné prostředí, špičkové vybavení v podobě přístrojů značky Hammer Strenght a Life Fitness, profesionální trenéři a celkově nezapomenutelná atmosféra.

Zacvičte si všichni!
Pochopitelně není cvičení zaměřeno jenom na pokročilé jedince, ale i na úplné začátečníky. Vítán je úplně každý se zájmem o získání dobré fyzické kondice. Díky dobře sestavenému tréninku vám naši instruktoři pomohou zhubnout, nebo vytvarovat tělní partie. Kondiční trenér Praha se vám bude věnovat v dohodnutém termínu a poradí vám vše ohledně cvičení a doporučí ideální trénink a vyhovující zátěž. Ke zdejším osobním trenérům se řadí například český reprezentant v ragby Jan Rohlík, kulturista Peter Tatarka, reprezentant České republiky v americkém fotbale Miloš Hildebrand. Mezi trenérkami najdete Veroniku Šmardovou, Michaelu Holecovou, Martinu Očenášovou nebo Annu Vondrouškovou. Posilovna Praha je místem, kde se můžete pustit do speciálních tréninků pro ženy nebo do funkčního kruhového tréninku, který je vynikajícím komplexním cvičením se zaměřením na maximum svalových partií.

Přečtěte si:   Už babky kořenářky věděly...

Jestliže milujete snědou kůži a solária, můžete zůstat v budově fitness centra, kde se rovněž nachází moderní solárium. Solárium Praha je vybaveno horizontálním soláriem Ergoline 600 Ultra turbo power. Nechybí mu klimatizace, opalovače ramen, ventilátory na obličej i tělo a dá se regulovat intenzita opalování obličeje. V soláriu se velmi snadno přizpůsobí intenzita slunění vašemu fototypu kůže i jednotlivým tělním partiím, odlišujících se od sebe různou citlivostí. Do solária i do fitness centra je možné si zakoupit permanentky, které vám dají více času v posilovně nebo v soláriu za méně peněz!

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *