Gym Gym Motivation Fitness  - loginueve_ilustra / Pixabay

Letošní krutá nadvláda zimy pomalu, ale jistě končí. I když to venku na jaro ještě příliš nevypadá, předpovědi meteorologů hovoří jasně! Od příštího týdne nás čekají první jarní paprsky – nejvyšší čas uklidit dlouhé kabáty, teplé svetry, šálky i čepice. Ke slovu se dostávají sukýnky, tenké roláky a trička. Spousta osob, zastoupených zejména ženským pohlavím, období jara a léta doslova přetrpí. Jsou totiž přesvědčené o tom, že jejich postava není hodna toho, aby ji ukazovaly na veřejnosti. Patříte-li do této skupiny, nezoufejte, spokojenost s vlastním tělem vám navrátíme ve fitness Praha!

Přátelský přístup a individuální lekce pro každého
Fitness Praha naleznete na adrese Topolová 2916/14. Posilovna nabízí moderní stroje značky Grün sport, které si oblíbili také přední čeští i zahraniční sportovci. Stroje jsou rozmístěny na neuvěřitelné ploše čítající něco přes 400 m2! Jistota toho, že se u nás vyřádíte do sytosti, je tedy 100% zaručena. Pokud jste doposud žádné fitness centrum nenavštívili, rozhodně se první návštěvy u nás nemusíte nijak obávat. Rádi vám celý areál ukážeme, naučíme vás pracovat s jednotlivými posilovacími stroji, případně sestavíme osobní plán na míru. Posilovně vládne rodinná atmosféra s přátelským nádechem, ve kterém se budete cítit vskutku „jako doma“. Posilovna Praha 10 dokáže také s vaší postavou zázraky!

Přečtěte si:   Spirulina s chlorelou - zelený zázrak pro vaše zdraví a krásu

Spousta dalších služeb aneb pečujeme od vás od hlavy, až k patě
Kromě řady profesionálních strojů a trenérů z řad úspěšných sportovců vám můžeme nabídnout také celou škálu dalších služeb počínaje nehtovou modeláží, masážemi, přes solárium, kosmetiku, až po prodlužování řas nebo velmi oblíbený lymfoven. Solárium Praha je vybaveno moderními přístroji, které dodávají vaší pokožce důležitý vitamin D v krátkém časovém úseku.  Pohodlí a maximální zdravotní šetrnost je tedy zajištěna!

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *