Posilovací činka KettlebellDeprimují vás krasavice a svalovci na předních stránkách módních časopisů? Po poměrně dlouhé a vydatné zimě máte sto chutí vyhodit zrcadlo i váhu do nejbližší popelnice? Nezoufejte, škody, které zima včetně velikonočních a vánočních svátků napáchala, mohou s trochou vašeho přičinění zmizet jako mávnutím kouzelného proutku. Jak toho docílit? Zařídit a vybavit si vlastní domácí posilovnu!

Jde to i levně
Namítáte, že takové zařízení posilovny a její vybavení řadou posilovacích strojů zruinuje nejen vaši peněženku, ale zejména domácí rozpočet? Rádi vás vyvedeme z omylu, činky, posilovací lavice i nejrůznější druhy strojů je možno pořídit za takřka lidovou cenu. Stačí navštívit moderní e-shop vyprodeje.net, který nabízí řadu cvičebních pomůcek pro domácí i profesionální posilovnu. Ceny prodávaných položek jsou navíc opravdu velmi zajímavé!

Začínáme!
Pro posílení svalů na rukou se nejlépe hodí lehčí jednoruční činky, jejichž zátěž je možno zvýšit dokoupením závaží o různé hmotnosti. Nevrhejte se do cvičení bezhlavě a zbrkle, nejdříve tělo pečlivě protáhněte, prohřejte a následně nasaďte posilovací fázi. Ze začátku cviky pouze párkrát zopakujte a dělejte delší přestávky. Jakmile budete získávat na síle a fyzické zdatnosti, můžete počet opakování navyšovat.

Přečtěte si:   12 tipů pro zdravý spánek v těhotenství

Absolutní hit současnosti – činky Kettlebell
Tradiční činky Kettlebell k nám přišly z Ruska. Tento specifický druh činek lze charakterizovat jako odlité železné závaží se specifickým uchem přichyceným k horní straně činky. Kettlebelly jsou vyráběny v několika hmotnostních skupinách. Pro své domácí posilování si můžete vybírat Kettlebell činky např. o hmotnosti 2, 4, 6, 8, 10, 14, 18 nebo i 32 kg. Cvičení s tímto druhem činek je vhodné pro všechny, kdo chtějí snížit svou tělesnou hmotnost, zvýšit svalovou vytrvalost nebo vybudovat objem a sílu těla.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *