Co je to Americká hypotéka?

Půjčky na bydlení jsou různého druhu a rovněž s rozdílnými úroky. Jednotlivé banky a nebankovní společnosti se snaží přicházet s nějakými extra podmínkami, aby mohli být klienti naprosto spokojeni.

Dosud jenom toužíte po vlastním domě nebo bytě a stále se nedaří úspěšně naspořit požadovanou sumu? Vaše sny mohou splnit půjčky na bydlení. Hypotéky na nemovitosti poskytuje mnoho bank a nebankovních společností. Stačí si vybrat a můžete se pohodlně zabydlet. No dobře, trochu odpírání musíte vydržet, protože vás čeká dlouhé období splácení, ale pro vlastní bydlení se člověk prostě uskromní…

Mezi hypotékami se objevují i tak zvané americké hypotéky. Dají se zařídit velmi jednoduše a v brzkém termínu. K jejich další výhodám náleží výhodná úroková sazba. Americké hypotéky vás oslní, protože se dají použít na vše, co si zamanete. Jedinou podmínkou však je, že se zajišťují zástavou na nemovitost.

Co obnáší americká hypotéka od ČSOB? Díky ní si můžete půjčit až ohromujících pět miliónů korun. Následně peníze využijete na různé výdaje – podle vaší potřeby, touhy, snu. ČSOB americká hypotéka je totiž neúčelový úvěr a nikdo se vás nebude vyptávat na co potřebujete půjčit peníze a nikdo nebude kontrolovat, jak je ve skutečnosti využijete. Získáte ji v případě, že dáte bance do zástavy nemovitost. Může se jednat o dům, byt nebo jiný nemovitý majetek. Pokud se rozhodnete splatit hypotéku dříve, můžete to učinit zcela zdarma, tedy bez speciálních sankčních poplatků za předčasné splacení. Zažádat můžete už od částky 200 000 Kč až do již zmiňovaných 5 000 000 Kč. Výše poskytované částky se stanovuje podle hodnoty nemovitosti. Počítejte s tím, že po schválení americké hypotéky ČSOB vám bude automaticky stržen jednorázový poplatek za schválení úvěru.

Přečtěte si:   Půjčka na vybavení domácnosti
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *