Trendu zdražování podlehlo letos takřka vše. Od potravin, přes ceny bytů a nemovitostí, až po ceny elektřiny a plynu. Tato skutečnost se nepříjemně projeví zejména ve vaší peněžence. Proč ale za energie platit zbytečně více, než je nezbytně nutné? Levný plyn můžete získat doslova jedním kliknutím. Stačí pouze vědět, jak na to.

Zjistěte, zda neplatíte zbytečně moc
Na internetu je k dispozici řada kalkulaček, které se zaměřují na porovnání cen plynu 2013 u řady českých i zahraničních dodavatelů energií. Stačí vyplnit krátký dotazník, který vám nezabere více, než pár minut a ihned vidíte, zda a kolik můžete ušetřit změnou stávajícího dodavatele za dodavatele nového. Může být cesta k úspoře ještě jednodušší?

Změny se nebojte
Zjistili jste, že za plyn platíte zbytečně moc? Spousta zákazníků se změny dodavatele energií zbytečně bojí, protože předpokládá, že takovou změnu budou provázet více, či méně náročné administrativní úkony. Tyto obavy jsou však zcela zbytečné. Ke změně dodavatele stačí pouze tuto skutečnost oznámit společnosti, od které chcete nově plyn odebírat, a ta se postará o vše ostatní. Takový zákaznický servis – navíc zcela ZDARMA nabízí například také společnost Lama Energy, se kterou můžete získat levnější plyn až o 20% oproti konkurenci. Chcete vědět, jak na to?

Přečtěte si:   Máte problémy s dluhy?

Začněte šetřit třeba ještě dnes
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás prostřednictvím zákaznické linky, na které se dozvíte odpovědi na všechny vaše otázky. Cena plynu 2013 je u společnosti Lama Energy vždy levnější, než plyn u konkurence. Chcete-li se o této skutečnosti přesvědčit, stačí vyplnit online objednávku a zástupce společnosti vás bude v nejbližší době kontaktovat s přesnými podmínkami plánované změny.  Nenechávejte si utíkat peníze oknem a ušetřete se společností Lama Energy. Roční úspora vás příjemně překvapí.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *