Příroda nám poskytuje řadu znamenitých bylin a rostlin, jejichž léčivé a hojivé účinky se naučili využívat již naši dávní předkové. Ačkoliv jsme si během let přivykli nacházet v regálech obchodů značné množství různých kosmetických přípravků, většina z nás preferuje produkty bez chemických látek. Proč? Je to velmi jednoduché, zdraví je to nejcennější, co máme a čisté přírodní složky jsou to nejlepší pro naše tělo.

Kosmetika z přírody pro každodenní použití
Přírodní látky, šetrná péče, výrobky bez parfemace a chemických přísad – to jsou hlavní přednosti, které nabízí přírodní kosmetika. Používání se hodí pro osoby s problematickou nebo citlivou pletí i pro děti různého věku. Speciální přípravky pomohou lidem s akné, lupénkou, alergiemi, ekzémy a s dalšími potížemi. Pomohou vám nejen s pletí, ale také vyřeší problémy s vlasy, plísněmi a mykózami, s bolavými svaly, klouby nebo pomohou v boji proti příznakům stárnutí. Nemusíte se bát, že se stanete nějakými pokusnými králíky. Nabízené druhy přírodní kosmetiky mají potřebné certifikáty, testy a také řady spokojených zákazníků.

Konopí pro výrobu jedinečné kosmetiky
Ne, nemusíte se vůbec bát, že by vám obsažené konopí v kosmetických přípravcích způsobilo nějakou závislost nebo psychotropní účinky. Pro kosmetické účely se zpracovává zušlechtěný, extrahovaný olej z konopných semen. Konopná kosmetika je vyhledávaná především osobami, které mají kožní problémy, trpí bolestmi kloubů či zad, trpí na záněty, ekzémy, akné nebo se popálily či jinak poranily kůži. Kosmetika z konopí zahrnuje různé šampony, balzámy, pleťové vody, krémy, emulze, masti a séra. Na citlivé rty můžete například použít zjemňující a zvláčňující balzám. Při problémech s lupy a svěděním sáhněte po šamponu s obsahem čistého konopného oleje, climbazolu, výtažků z grepových semínek, majoránky a řepíku.

Přečtěte si:   Polodrahokamy pro radost i zdraví
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *