Symptom Inflammation Syndrome Joint  - Septimiu / Pixabay

Paleta zdravotních neduhů dokáže být velmi široká. Bylo by však chybou přistupovat k jejímu řešení stejně, jako například před 50 lety. Vždyť věda a technologie jdou stále dopředu. A dokáží přitom i zdokonalovat principy, známé už od pradávna.

Například magnetoterapie je pravděpodobně nejstarším typem fyzikální terapie. Na jejím počátku stálo přikládání magnetovce, ovšem dnes je už samozřejmě všechno mnohem modernější. Přesně stanovené dávky vám mohou pomoci jak z rukou lékaře, tak i v domácích podmínkách.

Trpíte bolestí? Ještě se nevzdávejte

Typickým příkladem použití magnetoterapie je polyneuropatie. Máte pocit, jakoby vaše nohy „ani nebyly vaše?“ Brní, bolí a snižuje se jejich citlivost i pohyblivost? Pak máte i vy s tímto zákeřným nepřítelem “tu čest.“ Pokud nezasáhnete včas, můžete nakonec skončit i na vozíku.

Život dokáže znepříjemnit i další časté onemocnění, způsobené přetíženými šlachami a klouby. Nazývá se podle známého sportu. Objevuje se nejenom u lidí pracujících v kanceláři, ale u všech, kteří se během svého života potýkají s jednostrannou zátěží. A co pomáhá na tenisový loket? Opět magnetoterapie.

A cizí jí nejsou ani další diagnózy, například svalová únava nebo LMD alias lehká mozková dysfunkce.

Přečtěte si:   Trampolíny pro velké i malé

Svěřte se prověřenému způsobu léčby

Magnetoterapie není žádnou novinkou. Zcela běžně ji používají například:

  • lázeňská centra,
  • nemocnice,
  • rehabilitační centra,
  • ordinace praktických lékařů,
  • domovy pro seniory,
  • sportovní kluby apod.

A magnetoterapie Biomag, kterou vám dnes chceme představit, staví navíc na účinnosti. Průzkumy   pocházející z let 2012 a 2013 prokazují její až 77% účinek. Byly realizovány v poměrně velkém měřítku, sledovaly totiž 1 266 pacientů. A k dispozici jsou i další odborná zhodnocení.

Biomag se však na rozdíl od dalších značek nezaměřuje jen na její „odborné“ použití, ale nabízí i přístroje, vhodné k použití doma. Zjistěte o nich více a pronajměte si je třeba na zkoušku na stránkách zivotbezbolesti.eu.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *