Pracovní oděv – nepostradatelný pomocník každého kutila domácíhoSem tam utáhnete kapající kohoutek, pověsíte obrázek z dovolené, opravíte pračku, zasadíte růže, či rajčata nebo vyměníte žárovku? Gratulujeme! Zařadili jste se mezi kutily a zahradníky domácí, kterých je v dnešní době skutečně jako šafránu. Aby populace šikovných partnerů, kamarádů a tatínků i nadále vzkvétala, je nutno dodržovat základní zásady bezpečnosti. A to i v domácím prostředí. Nezanedbatelným pomocníkem každého kutila nebo zahradníka je kvalitní pracovní oděv, který zabrání nejen zašpinění, ale kromě jiného může také minimalizovat vznik více, či méně závažných úrazů nebo popálenin.

Reprezentace i bezpečnost

Většina firem v zásadě vybaví své pracovníky oděvem s vlastním logem nebo v typických barvách dané firmy. Pracovník je tak nejen kvalitně chráněn, zároveň firmu, pro kterou pracuje, svým oděvem také dostatečně reprezentujte. Nutno podotknout, že pracovní oděvy by však neměly mít své místo pouze ve skřínce daného pracoviště, ale také v šatní skříni každého domácího kutila nebo nadšeného zahrádkáře. Kvalitní pracovní rukavice mohou zabránit řezným, případně bodným zraněním, nejrůznějším popáleninám, ale také mnohonásobně nepříjemnějším úrazům. Také manipulace s kořeny nebo trnitými keři na zahradě bude s pracovními rukavicemi o mnoho snazší. Nehoda není náhoda, proto dbejte na svou bezpečnost i mimo své pracoviště.

Přečtěte si:   Podle čeho vybrat regály?

Kvalita nadevše

Sháníte kvalitní montérky, případně jiný druh pracovně-ochranného oděvu? Při jeho výběru dbejte na odolné materiály, ze kterých jsou pracovní oděvy vyrobeny. Nejen, že budete minimalizovat vznik zranění, také získáte jistotu, že váš pracovní oděv něco vydrží. Společnost TOMIS CZ se zabývá výrobou a prodejem kvalitních pracovních oděvů a ochranných pomůcek již několik let. Za tuto dobu si získala řadu spokojených zákazníků z různorodých koutů České republiky. Vždyť i slavný Krteček si přál moderní kalhotky s kapsami, proč byste se jimi nemohli vybavit také vy?

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *