S příchodem léta řeší mnoho z nás problém, jaké venkovní květináče umístit na zahradu. Každý by přirozeně chtěl hezký květináč, který je odolný a zároveň není drahý. Pokud i Vy v tomto sortimentu tápete, pokusíme se Vám poradit.

Venkovní květináče by měly být v první řadě odolné. Musí odolávat mrazu, kyselům dešťům, slunci i častým změnám teplot. Tyto požadavky skvěle splňují pozinkové květináče (často označované jako nerezové květináče). Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního pozinkovaného plechu, který je dokonale chrání před rozmary počasí. Navíc vypadají velmi stylově a tak svým vzhledem ozdobí každou zahradu. Dají se i dovybavit vnitřní plastovou vložkou, a tak se z nich stávají plnohodnotné samozavlažovací květináče. Díky tomu se nemusíte bát, že by i velký déšť květiny přelil a tím je tak zahubil.

Ani sklolaminátové květináče nejsou pro venkovní použití špatnou volbou. Velmi dobře odolávají povětrnostním podmínkám a vypadají vskutku luxusně. Vyrábí se v mnoha tvarech a provedeních, výjimkou nejsou ani opravdu velké květináče. Správně zvolený květináč se tak může stát naprostou dominantou Vaší zahrady.

Přečtěte si:   Jak vybrat revír pro krátkodobý lov kaprů
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *