Přemýšlíte, jak efektivně zalátat díry, které vznikly ve vaší firmě během šíření nového typu koronaviru? Nebo chcete získat co nejvíce klientů ještě předtím, než koronavirová krize plně udeří? Možností, jak spasit, respektive zachránit svou společnost je mnoho. Sázet lze například na mobilní aplikace, které jsou skvělým marketingovým nástrojem. Bohužel mnoho lídrů společností chce mít tento marketingový nástroj lepší než konkurence, proto vymýšlí různé překombinované aplikace, jenže s těmi si spíše ublíží, než uspějí. Sázet by se v tomto případě mělo jednoznačně na jednoduchost.

Jak již bylo zmíněno, mobilní aplikace na míru jsou aktuálně velice mocným marketingovým nástrojem, zároveň se jedná o efektivní konkurenční nástroj. Firmy, i když vědí, že mobilní aplikace mají smysl a jsou efektivní propagací podniku, na ně stále ještě nesázejí všechny karty a drží se spíše dál. Využijte této situace, ale pamatujte na zmiňovanou jednoduchost. Ta uživatelům stačí ke štěstí.

Denně se stáhne několik desítek tisíc aplikací. Bude mezi nimi i ta vaše?

Podle posledních průzkumů se denně stahuje kolem deseti tisíc aplikací. V průměru má ve svém telefonu člověk staženo zhruba třicet aplikací, které dokonce ani nemaže, i když je nepoužívá. Je to proto, že si zkrátka myslí, že je ještě jednoho dne bude potřebovat. Spíše však lze říct, že lidé mobilní aplikace ke svému životu potřebují, proto toho využijte. Bude tedy mezi příštími staženými aplikacemi i ta vaše?

Přečtěte si:   Kvalitní dopravní značení zamezí problémům na českých silnicích

Nesnažte se okouzlit své klienty překombinovanou, moderní aplikací, která je sice lepší než ta, kterou má konkurence, za to je nepřehledná v porovnání s tou od konkurenční společnosti. Sázejte na jednoduchost, přehlednost, rychlost – to uživatelé hledají a ocení. Aplikace, ve které se od první chvíle nevyznají, automaticky ihned mažou a hledají jinou, která jim bude více vyhovovat.

Lidé tráví stále více času v mobilních aplikacích

Neváhejte – to je klíč k úspěchu. Už nyní tráví lidé v mobilních aplikacích zhruba osmdesát procent svého veškerého času stráveného na internetu.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *