Barber Cut Hair Professional  - 13758299 / Pixabay

Kadeřnictví a holičství zas jedou naplno, a tak je ještě před tím, než se vydáte na dovolenkové toulky po Česku, čas stavit se ostříhat. V Barber`s wife vás vezmou i bez objednání. Navíc salon sídlí na Praze 5, v NC Zličín, takže žádné problémy s parkováním.

Pánské holičství Praha, kde se rozhodně zastavte

Barbers wife vás nečeká jen rychlý střih. Zakladatelka salonu, Žaneta Kaiserová, si dala záležet na tom, aby salon nebyl jenom holičstvím, či chcete-li pánským kadeřnickým salonem, ale aby vytvořila místo, kde se muži staví jednou týdně pro svůj zážitek z péče. Nad skleničkou whisky upraví vaše vousy, plnovous i vlasy. Stvořila místo, kde se muži mohou cítit jako praví gentlemani. Inspiraci si přivezla z prestižního anglického salonu The Legends a pro myšlenku brát „údržbu“ vzhledu jako pravidelnou službu se již nadchlo i mnoho nás, českých mužů.

Profíci, kteří vědí, co potřebujeme

Máte citlivou pleť a po holení je to poznat? V salonu Barber`s wife začíná péče tzv. napářkou, která dokonale změkčí vousy a po holení a úpravě vousů není pak již pokožka podrážděná a neobjeví se ani zarudlé pupínky. Holení je v Barber`s wife skutečným chlapským rituálem. Po napářce teplým ručníkem jste napěněni a oholeni břitvou. Rozvalujete se v pohodlném křesle a svůj jazyk můžete smočit ve whisky, v pivu, nebo v jiném nápoji dle vlastního uvážení.

Přečtěte si:   Karnevalový kostým, skvělá volba pro řadu večírků

Návykovou záležitostí se stane i pravidelná úprava účesu. Už to nebude jen povinnost, ale opět si přijdete užít dokonalou péči o vlasy. A je jedno, jestli máte ještě pořád hustou kštici, nebo vám již poněkud prořídla. V salonu vám poradí vhodný střih i pomohou s výběrem vhodného stylingu na vlasy. Dobrou radu dostanete i v případě, že řešíte problémy s vypadáváním vlasů, či třeba s lupy, nebo s rychlým maštěním vlasů. Kdo tedy hledá zážitkové holičství Praha s profesionálními službami, ví, kde se stavit.

TIP: Pánské holičství Barber`s wife se brzy rozroste o druhou provozovnu. Najdete ji v Rudné u Prahy.

Proč ještě chodit do Barber`s wife?

Sednete si s někým z personálu? Příště si můžete toho, kdo se o vás postará, vybrat. Nejen ženy si rády volí své kadeřnice. I jako muži dáme rádi na pozitivní zkušenost. Ze salonu si rovněž rovnou můžeme odnést vše, co potřebujeme k péči o své vlasy. Tedy například styling. Už dávno není snadné se ve vlasové kosmetice a stylingu pro muže vyznat. Gely, vosky, kondicionéry, šampony, kúry… Přípravků je obrovské množství, a ne každý se hodí zrovna pro naše vlasy a vlasovou pokožku. Další kosmetikou je pak ta holicí a pro péči o vousy. V Barber`s wife vám poradí s výběrem a rovnou si ji zde můžete i zakoupit.

Odejděte rovnou s dárkem pro svoji přítelkyni či manželku

Na Zličíně však najdete i naše dámské kadeřnictví. Chcete překvapit přítelkyni či manželku? Zapomeňte na kalorické bonbóny i chemií nasáklé řezané květiny. Přineste domů jako dárek dárkový poukaz na profi služby našeho dámského kadeřnictví.

Zajímavé články na Kvalitní CeZet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *