Barber Cut Hair Professional  - 13758299 / Pixabay

Kadeřnictví a holičství zas jedou naplno, a tak je ještě před tím, než se vydáte na dovolenkové toulky po Česku, čas stavit se ostříhat. V Barber`s wife vás vezmou i bez objednání. Navíc salon sídlí na Praze 5, v NC Zličín, takže žádné problémy s parkováním.

Pánské holičství Praha, kde se rozhodně zastavte

Barbers wife vás nečeká jen rychlý střih. Zakladatelka salonu, Žaneta Kaiserová, si dala záležet na tom, aby salon nebyl jenom holičstvím, či chcete-li pánským kadeřnickým salonem, ale aby vytvořila místo, kde se muži staví jednou týdně pro svůj zážitek z péče. Nad skleničkou whisky upraví vaše vousy, plnovous i vlasy. Stvořila místo, kde se muži mohou cítit jako praví gentlemani. Inspiraci si přivezla z prestižního anglického salonu The Legends a pro myšlenku brát „údržbu“ vzhledu jako pravidelnou službu se již nadchlo i mnoho nás, českých mužů.

Profíci, kteří vědí, co potřebujeme

Máte citlivou pleť a po holení je to poznat? V salonu Barber`s wife začíná péče tzv. napářkou, která dokonale změkčí vousy a po holení a úpravě vousů není pak již pokožka podrážděná a neobjeví se ani zarudlé pupínky. Holení je v Barber`s wife skutečným chlapským rituálem. Po napářce teplým ručníkem jste napěněni a oholeni břitvou. Rozvalujete se v pohodlném křesle a svůj jazyk můžete smočit ve whisky, v pivu, nebo v jiném nápoji dle vlastního uvážení.

Přečtěte si:   Díky abkupony.cz můžete ušetřit až 50 % na nákupu přes internet

Návykovou záležitostí se stane i pravidelná úprava účesu. Už to nebude jen povinnost, ale opět si přijdete užít dokonalou péči o vlasy. A je jedno, jestli máte ještě pořád hustou kštici, nebo vám již poněkud prořídla. V salonu vám poradí vhodný střih i pomohou s výběrem vhodného stylingu na vlasy. Dobrou radu dostanete i v případě, že řešíte problémy s vypadáváním vlasů, či třeba s lupy, nebo s rychlým maštěním vlasů. Kdo tedy hledá zážitkové holičství Praha s profesionálními službami, ví, kde se stavit.

TIP: Pánské holičství Barber`s wife se brzy rozroste o druhou provozovnu. Najdete ji v Rudné u Prahy.

Proč ještě chodit do Barber`s wife?

Sednete si s někým z personálu? Příště si můžete toho, kdo se o vás postará, vybrat. Nejen ženy si rády volí své kadeřnice. I jako muži dáme rádi na pozitivní zkušenost. Ze salonu si rovněž rovnou můžeme odnést vše, co potřebujeme k péči o své vlasy. Tedy například styling. Už dávno není snadné se ve vlasové kosmetice a stylingu pro muže vyznat. Gely, vosky, kondicionéry, šampony, kúry… Přípravků je obrovské množství, a ne každý se hodí zrovna pro naše vlasy a vlasovou pokožku. Další kosmetikou je pak ta holicí a pro péči o vousy. V Barber`s wife vám poradí s výběrem a rovnou si ji zde můžete i zakoupit.

Odejděte rovnou s dárkem pro svoji přítelkyni či manželku

Na Zličíně však najdete i naše dámské kadeřnictví. Chcete překvapit přítelkyni či manželku? Zapomeňte na kalorické bonbóny i chemií nasáklé řezané květiny. Přineste domů jako dárek dárkový poukaz na profi služby našeho dámského kadeřnictví.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *