Možná to bude znít trošku hloupě, ale tento super dům na stromě se obejde bez rostlého stromečku. Primárně je totiž určený pro působení v dětském pokoji. A protože nezabírá moc prostoru, vejde se téměř do každého pokojíčku pro naše nejmenší. V dnešním článku Vás čeká představení této vychytávky, následující dva díly našeho seriálu „Udělej si sám“ Vám přinesou návod, jak si svépomocí takový dům na stromě stvořit i u Vás doma.

Vnitřní rozměry, tedy 0,9 metrů vysoký prostor a plocha bezmála jednoho metru čtverečního zaručí ideální prostor pro všechny dětské hry a dobrodružné zážitky v domě v „korunách stromů“. Stále si nejste jistí, zda se do takového projektu pouštět sami, zda raději nekoupit něco podobného, avšak určeného primárně ven? Jen si to promyslete! Jakou radost byste způsobili Vašim potomkům, kdyby se po prázdninách strávených u prarodičů vrátili domů a ve svém pokoji spatřili úžasný domeček na hraní, který si v ničem nezadá s nudným kobercem s motivy autodráhy. Stavět můžete kdykoli a kdekoli, počasí nehledě. Dle vzhledu interiéru i exteriéru můžete stvořit pohádkový zámek pro všechny malé princezny, pořádnou pirátskou kocábku, vesmírný raketoplán i scenérii, která zapadá spíše do rovníkového pralesa, než do České republiky. To už stojí za to, nemyslíte?

Přečtěte si:   Proč grilování na plynu nic nenahradí

Stačí si udělat volno na nějaké tři, čtyři dny maximálně, to není vůbec hodně, pomyslíte-li si, jaké veledílo Vám může vzniknout pod vlastníma rukama. Nejlepší bude, abyste se o zásadních rysech domu na stromě pobavili s Vašimi dětmi, třeba ani netušíte, že touží namísto po automobilových motivech po domečku se zvířátky z farmy. Předejdete tak veškerým slzičkám při odhalení Vaší tvorby. Tak s chutí do práce, otevřete si následující dvě pokračování tohoto článku a můžete začít shánět materiál!

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *