photo-premiumProhlížíte si v mobilu nebo ve fotoaparátu stovky Vašich fotek a nenapadá vás nic jiného, než si je dát do počítače? Až je umístíte do svého notebooku nebo stolního počítače, můžete s nimi dál pracovat – upravovat je, třídit, řadit podle různých kritérií. Přijde vám, že Vaše fotky by mělo vidět více lidí? Rozeslání emailem je jistě dobrý nápad, ale brzy fotky zapadnou mezi hromadu jiných zpráv. Své fotky můžete zviditelnit i jinými způsoby.

Jak dobře přivítat Nový rok?

Šampaňské, chutné jídlo, petardy, přání, objetí a nový kalendář – tak většinou vypadá první den nového roku. Fotokalendář z vlastních fotek může být pro vás příjemnou změnou. Kalendář z vlastních fotek vám bude připomínat Vaši rodinu, známé, domácí mazlíčky nebo místa, která jste v minulosti navštívili. Ano, téma je zcela na Vás. Výroba kalendářů z vlastních fotek je velice snadná, protože na Piklio.cz si vše zvolíte a k vytvoření potřebujete jenom nahrát určené množství fotek.

Jaká kniha se stane rodinným hitem?

Představte si, jak si budete v klidu listovat knihou s barevnými fotkami svých známých, příbuzných či domácích mazlíčků! Fotokniha se dá vytvořit v měkké nebo pevné vazbě. Fotoknihu můžete darovat rodičům, prarodičům, dětem a jiným přátelům a příbuzným. Fotoknihu si ihned oblíbíte, protože si lze prohlížet fotky z různých akcí. Přátelům se jistě zalíbí sestava skvělých snímků krajinek, historických památek, skvostů přírody nebo zvířat z Vaší umělecké dílny.

Přečtěte si:   A máme tu zase Advent

3 tipy, jak jinak dostat Vaše fotky do oběhu:

Tip 1: Nechte udělat fotky a vložte je do malého fotoalbumu – obdarované osobě přijde vhod ho nosit v kabelce či kufříku

Tip 2: Vytvořte si soukromou galerii a nechte si nejoblíbenější fotky zvětšit na obrazy – k dispozici jsou fotoplátna, pevné nebo akrylové desky s různými druhy rámů

Tip 3: Vytvářejte foto přání online na Piklio.cz – hodí se k narozeninám, svátkům, na Vánoce, Valentýna, Velikonoce atd.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *