Možná vás napadne, že něco takového tady už bylo a budete mít pravdu. Hra Pou připomíná úspěšnou oblíbenou hru Tamagoči, avšak je daleko pestřejší, prostředí je komfortnější a odpovídá současným vyšším uživatelským nárokům. Pokrok jde kupředu, o čemž vás překvapí Pou – maličký mimozemšťan, který se neznámým způsobem ocitl na Zemi a zabydluje se v mobilních zařízeních a poslední dobou také v počítačích. Zjistíte, že si oblíbil Pou iPhone, že má rád Pou Android, že se mu totiž daří všude, tam, kde vás může mít ve své blízkosti.

Oblíbený Pou je nejprve malou hnědou hromádkou a roztomile žasne nad tím, kde se ocitl. A vy žasnete s ním – protože spolu s tím, jak se o Pou dobře staráte, on prospívá, roste, sílí a nabývá velmi rychle vámi požadovaného vzhledu. Je jen na vás, co z Pou vyroste. Pou může být tím, čím si přejete – zvířátkem, které máte rádi, nebo třeba dítětem. Víte, jak se správně o Pou starat?A co to všechno obnáší? Pou musíte krmit, venčit, mýt, musíte si s ním hrát, aby se nenudil. Pokud ho zanedbáte, na rozdíl od Tamagočiho vám neumře, ale bude špinavý, hladový a bez nálady. Jakmile však všechno napravíte, nakrmíte ho a zahrajete si s ním nějaké hry, máte vyhráno. Sytý, čistý a zabavený je opět vaším usměvavým kamarádem. Velmi rád hraje Pou online hry. Miluje piškvorky, kalíšky, doodle jump a mnohé další. S Pouem je možné se navštěvovat s přáteli, ponechávat jim zprávy a „lajkovat“ mazlíčky.

Přečtěte si:   Proč vsadit při péči o vlasy na kvalitní šampony

Pou nejen pro mobilní zařízení

Nejprve hry do mobilu Pou těšily uživatele smartphonů a tabletů, ale nyní už také můžete hrát Pou na PC. Pro zprovoznění hry na počítači (PC) a Apple (Mac) je zapotřebí nainstalovat emulátor, který najdete na adrese http://www.bluestacks.com/ a jenž v počítači vytvoří virtuální mobilní zařízení, na které je možné následně hru Pou nainstalovat, stejně jako na Android nebo na iPhone.

Kde je možné hry Pou získat?

Hry na mobil Pou jsou ke stažení zdarma na Google Play marketu ve vašem telefonu, nebo je můžete získat také pomocí QR kódu. Bez problémů fungují na Androidu a iPhonu a ačkoliv pro operační systém Symbian zatím hra Pou dostupná není, situace by se měla již brzy změnit. Dle dostupných informací v řádu několika týdnů vyjde hra Pou i ve verzi pro tento operační systém a tak bude možné hrát Pou i na zařízeních se Symbianem. Pou Symbian jistě zvládne stejně úspěšně, jako systémy na kterých funguje dosud a hra Pou si tak získá další nadšené uživatele. Ačkoliv současné hry do mobilu Pou poskytují již nyní spoustu zábavy, hra je v neustálém vývoji a všichni příznivci Pou se mohou těšit, jaká další vylepšení a možnosti do budoucna přinese.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *