Chestnut Tree Chestnut Leaves Tree  - wal_172619 / Pixabay

Pokud vás zajímá krása a zdraví, s velkou pravděpodobností vám nejsou lhostejné přírodní potravinové doplňky. V posledních několika letech jsou velice skloňovaným tématem kaštany, které mají skutečně pozitivní dopad na lidský organismus. Právě z kaštanů, respektive z jírovce maďalu, se vyrábí i doplněk stravy.

Kaštanům věnuje značnou pozornost především turecký lid, přičemž v Turecku se kaštany konzumují syrové, vařené, smažené na ohni i pečené v troubě. Používají se při výrobě mouky, cukrářských výrobků, ale přidávají se i do rýže či polévek. V České republice je možné zakoupit syrové kaštany, které si posléze upravíte podle vlastního uvážení, případně jsou k dispozici doplňky stravy, jako je Kaštan – Jírovec plus od výrobce NATURVITA.

Přínosy kaštanů

Kaštany obsahují škrob, vlákninu, bílkoviny, draslík, fosfor, vápník a minerály, dále pak vitamin B1, B2 a C. Vzhledem k tomu, že mají v sobě hodně sacharidů, neměli by velké množství konzumovat diabetici či osoby s arteriosklerózou a vysokým krevním tlakem.

V kaštanu se nachází hořčík a fosfor, což jsou látky, které hrají důležitou roli v metabolismu kostí a zároveň mají uklidňující účinek, a tím pádem zmírňují stres. Vitamin C v kaštanu je nezbytný pro tvorbu matrix v zubech, kostech a cévách. Vitamin C je užitečný pro mozek, navíc posiluje imunitní systém a zmírňuje stárnutí buněk.

Přečtěte si:   Pozvěte do svého domu krásu, sílu a odolnost nerezu. Vše si můžete díky profesionálům navrhnout a smontovat zcela sami

V neposlední řadě nesmíme zapomenout na to, že kaštany hrají roli při regulaci krevního oběhu a jsou vhodné pro lidi s chudokrevností.

Kde koupit přírodní produkty?

V případě, že hledáte internetový obchod, odkud byste si mohli zakoupit Kaštan – Jírovec plus, podívejte se do e-shopu GigaLekarna.cz. Balení obsahující 60 kapslí vám vydrží při doporučeném dávkování jeden měsíc.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *