berries, cranberries, red

Léto je spojené nejen s horky, může nám hrozit kolaps z nedostatku vody, protože se naše tělo tzv. vysuší, nebude mít potřebnou hydrataci. Proto někteří dodržují pitný režim, ale leckdy až moc poctivě, že pijí přemíru a mají pak potíže se zavodněním. Jak problémům čelit?

Jak na odvodnění?

Kolik toho denně vypijete? Názory se různí, protože záleží na výšce, váze i věku dané osoby. Většinou se doporučují tak 2 litry vody denně. Pokud začnete naráz pít mnohem více, protože se dočtete, že se vám pročistí pleť, nebude vás bolet hlava, zhubnete atd., vaše tělo může reagovat obdobně, jako když přestanete jíst. Bude zmateno, dostane šok a začne stávkovat. Nebude například tolik vylučovat vodu, vy tak budete nafouklí, zavodnění, dámám se zhorší celulitida apod. Řešením mohou být doplňky stravy, například Herba odvodnění obsahuje kopřivu, jež podporuje správnou funkci ledvin, a tím pádem vylučování vody z těla. Blahodárné složky jsou i jalovec či bříza. Pokud si budete chtít tento výrobek zakoupit, můžete tak učinit na stránkách Gigalekarna.cz.

Přečtěte si:   Jak seznámit kočku se psem? Dopřejte jí to správné zázemí
cranberries, cocktail, berry
Jak chytře na odvodnění? Máme skvělé tipy

A co takhle brusinky?

Léto je spojeno se záněty močového měchýře, zejména ženám pomáhají doplňky stravy, které zbaví jejich močové cesty toxinů. Co máte hledat ve složení? Brusinky, konkrétně přípravek Brusinky od NATURVITA obsahuje přímo přírodní extrakt z brusinek, který maximálně podporuje imunitu, působí jako antioxidant, dokonce pomáhá při premenstruačním syndromu a menopauze. Jelikož jde o výrobek založený na přírodní bázi, pro vaše tělo je maximálně šetrný a přirozený. Brusinky v tabletách nakoupíte na stránkách Gigalekarna.cz. Močopudné brusinky rovněž podporují právě odvodnění.
 
 
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *