Udržet podlahy a koberce v domácnosti v dokonalé čistotě je jednoduché, když máte po ruce toho správného pomocníka. S domácími pracemi vám pomohou kvalitní a výkonné vysavače. Pojďte se s námi podívat na to, jaké jsou výhody podlahových, ručních a robotických vysavačů známé německé značky Miele.

Podlahové vysavače

Pokud chcete vysavač vhodný na velké plochy, vybírejte z nabídky podlahových vysavačů. Podlahové vysavače Miele nabízejí řadu funkcí, které vám vysávání ještě usnadní. Jedná se například o funkci Boost, díky které je možné dosáhnout maximálního výkonu až 900 Wattů. Pojezdová kolečka DynamicDrive, jež se dokáží otočit o 360°, vám zase umožní jednoduše se pohybovat po místnosti. Některé modely disponují i chráničem z měkkého plastu, který předchází poškození stěn a nábytku.

Sáčková i bezsáčková varianta

Kategorii podlahových vysavačů je možné ještě dále dělit na sáčkové a bezsáčkové vysavače. Moderní bezsáčkové vysavače Miele se mohou pochlubit vysokým výkonem a také jednoduchou obsluhou. Spolehnout se můžete i na skvělý čistící výkon díky technologii Vortex. Tato technologie je zárukou rychlého proudění a zajistí, že vysavač vytřídí hrubé nečistoty od jemného prachu.

Přečtěte si:   Plastový sklep je rozumné řešení. Ale jak vybrat správný typ?

Ruční vysavače

I se špatně dostupnými místy si zase hravě poradí ruční vysavače Miele, které jsou velmi oblíbené vzhledem ke své nízké váze a snadnému ovládání. Další výhodou ručních vysavačů značky Miele je, že je chrání omezovač teploty proti přehřívání a ve chvíli, kdy se vysavač neúmyslně ucpe, dojde k jeho automatickému vypnutí. Teleskopickou trubici je možné individuálně nastavit podle výšky uživatele.

Robotické vysavače

V posledních letech se obrovské oblibě těší robotické vysavače, které podlahy a koberce vysají za vás. Robotické vysavače Miele jsou založeny na funkci Smart Navigation, která kombinuje tři technologie. Vysavače jsou vybaveny kamerami, díky kterým se dokáží orientovat v prostoru, a také senzory zabraňujícími kolizím s nábytkem. Robotické vysavače Miele také disponují dlouhými postranními kartáči, takže se můžete spolehnout na to, že vysavač vyčistí i rohy.

Stále váháte, zda si pořídit funkční vysavač Miele? Potom by vám mohlo přijít vhod těchto 6 důvodů, proč si vybrat spotřebiče Miele

Revoluční vysávání díky vysavačům Miele
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *