Víte, kolikrát se už přihodila situace, kdy sportovní tým čekal na dodání dresů na nějaký turnaj ze zahraničí a stresoval se, zda dresy vůbec stihnou dojít? V Česku tohle povětšinou řešit nemusíme, protože máme své vlastní výrobce kvalitních sportovních dresů. Samozřejmě i těch fotbalových.

Dámské, pánské i dětské dresy na fotbal navrhuje a vyrábí společnost DDsport. Na trhu působí už přes 30 let, jedná se přitom o čistě českou firmu, která všechny dresy vyrábí na území ČR. Kromě dresů fotbalových dodává i dresy pro hokej, hasičský sport, motokros, cyklistiku, rugby, atletiku, házenou či MTB. Pokud dres pro nějaký sport není v nabídce, vždy se dá vyrobit na míru na základě domluvy. Každý dres je totiž navrhován na míru.

Vyberte si fotbalové dresy, s nimiž budete skutečně spokojení

Pro fotbalové dresy společnost nabízí propracované materiály a střihy, takže budou hráči v 100% pohodlí během tréninku i utkání. Výběr velikostí je obrovský a výběr designů snad nekonečný. Grafiku dresu si můžete navrhnout sami, nebo využijete služby profesionálních grafiků společnosti, kteří vám design připraví dle vašich požadavků, v týmových barvách a s logy.

Přečtěte si:   Fyzické i psychické síly se nejlépe regenerují ve spánku. Podpořte regeneraci kvalitní matrací

Zazařte na hřišti výkonem i dresy

DDsport pro potisk dresů používá technologii sublimačního tisku, který zaručuje kvalitní barvy, ale i neomezenou barevnost, počet log a čísel bez navýšení ceny. Sublimační tisk je odolný, vydrží opakovaná praní, dres bude tedy po dlouhá léta mít stále stejně syté barvy. A pro týmy, které by chtěly opravdu zářit, jsou připraveny fluo barvy.

U DDsport na vás budou pamatovat

Velkou výhodou DDsport je archivace zakázek. Pokud tedy budete potřebovat doobjednat jedny fotbalové trenýrky, protože je jeden z hráčů ztratil, není to žádný problém. Další dresy v daném designu jsou schopní dodat velmi rychle, doobjednání je možné již od 1 ks po neomezenou dobu. Oblékněte svůj tým kvalitně!

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *