Obranné prostředky
Obranné prostředky
Obranné prostředky

Kdo je připraven, není překvapen – alespoň tak lze uvést problematiku prostředků osobní ochrany. V dnešní době je bohužel každá – byť i sebekratší procházka za bílého dne značným rizikem. Právě proto se stále více zákazníků informuje o nejnovějších a nejúčinnějších prostředcích, které mohou v rizikových situacích zachránit život jich samotných nebo jejich nejbližších. Jaké novinky se na našem trhu objevují? To se dozvíte o pár řádků níže.

Pepřové spreje

Nejsilnější novinkou na našem trhu je bezpochyby pepřový sprej KO JET, který obsahuje neuvěřitelných 11 % účinné látky OC. Tato látka je získávána z maximálně pálivých papriček odrůdy Oleoresin Capsicum. Obvyklé množství OC se u podobných sprejů pohybuje do hranice 10 %. Tento typ pepřového spreje u nás navíc používají příslušníci policie, což samo o sobě mluví za vše. Pepřové spreje jsou skladné, a proto se vejdou do každého kufříku i sebemenší dámské kabelky. Snadná manipulace a maximální účinnost patří mezi další nesporné výhody tohoto typu prostředku osobní ochrany.

Sprejové svítilny

Sprejové svítilny jsou jedním z nejúčinnějších obranných prostředků. Princip sprejových svítilen je takřka totožný jako u pepřových sprejů s tím rozdílem, že kromě pekelně pálivého extraktu z papriček Oleoresin Capsicum protivníka omráčíte také silným světlem, kterým je tento prostředek osobní ochrany vybaven. V této kategorii můžeme doporučit třeba sprejové svítilny TORNADO, které obsahují dokonce 15% účinné látky OC a patří tak k nejsilnějším prostředkům, které jsou u nás k dostání.

Přečtěte si:   Řekněte STOP nadměrnému pocení

Náš tip: Pestrý výběr prostředků osobní ochrany naleznete v e-shopu Branse.cz, který je neustále aktualizovaný a doplňovaný o zajímavé novinky. U každého výrobku naleznete dostatek praktických informací i fotografií. V případě zájmu nebo dotazu se můžete také obrátit na provozovatele e-shopu.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *