První sluneční paprsky nás pomalu, ale jistě začínají lákat ven. Spousta lidí zamíří na procházku, mnoho jich začne na zahrádce vysazovat první plodiny. Málokdo však začne řešit kvalitu vody v bazénu. Říkáte si, že je na koupání stále ještě času dost? Na koupání možná, na úpravu vody v zahradních bazénech však není nikdy příliš brzo. A jedno známé lidové rčení praví, že: „Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek“. Takže vzhůru na úpravu bazénové vody s vhodnou chemií!

ID-10043170Jak na úpravu vody v bazénu?

Každý – byť i sebemenší bazén by měl být vybaven kvalitní pískovou filtrací, která zbaví vodu prvotních nečistot. Pro minimalizaci znečištění je vhodné instalovat také kvalitní zastřešení bazénů. Z hlediska mikroflóry je však nutno použít více, než jen klasickou filtraci. Ano, tušíte správně – na mysli máme kvalitní bazénovou chemii. Na českém trhu je k dostání celé spektrum nejrůznějších chemických přípravků pro údržbu vody v bazénech. Některé jsou účinnější více, některé naopak méně. Jak se vyznat ve změti značek, výrobců, chemických prvků a účinků? Odpověď je vcelku jednoduchá – vsaďte na bazénovou chemii s tradicí! Právě ta je zastoupena ucelenou řadou přípravků značky Azuro.

Přečtěte si:   Kana aneb exotika v Čechách

Co má kvalitní bazénová chemie splňovat?

Absolutní zdravotní nezávadnost – základní předpoklad bazénové chemie, bez které byste se neměli obejít. Dalšími kritérii, dle kterých byste měli konkrétní přípravek vybírat, jsou předpoklady hygienické a ekologické. Tyto kvalitativní požadavky bazénová chemie značky Azuro stoprocentně splňuje. Celou řadu přípravků této značky nabízí všechny prodejny Mountfield. V sortimentu prodejen se objevuje kromě jiného také kvalitní zahradní technika, bazény, hnojiva a zahradní substráty, ale i příslušenství včetně přípravků na úpravu bazénové vody. Prodejny Mountfield můžete navštívit osobně, nebo provést nákup pěkně z pohodlí svého domova prostřednictvím přehledného e-shopu.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *