Proč jezdit do Beskyd? To je otázka do loterie, na kterou každý odpoví naprosto jinak. Někteří jezdí do Beskyd za krásnou přírodou, jiní za jídlem a za wellness službami. Ať už jedete za čímkoli, shodneme se na tom, že Beskydy jsou ideální místo, kde můžeme relaxovat, odpočívat, kde nabereme potřebnou sílu a také kde takzvaně “dobijeme baterky”.

Beskydy jsou proslulé zejména svou nádhernou přírodou, která se mění s měnícím se ročním obdobím. Ať už se sem vydáte na jaře, v zimě nebo v létě, pokaždé budete až fascinováni tím, co vás bude obklopovat s takovou tichostí a jednoduchostí.

Z nedávných průzkumů vyplývá, že do Beskyd se jezdí nejčastěji za Lysou horou. Jedná se o nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd, který se stal i nejatraktivnějším turistickým cílem. Tomuto zjištění se ostatně nemůžeme divit, vždyť právě Lysá hora nabízí ten nejkrásnější výhled na široké, daleké Beskydy. Ostatně není to to jediné, co je na Beskydech atraktivní.

Z přírodních úkazů je nutné vypíchnout také Satinské a Bučací vodopády, které jsou velmi romantické až kouzelné. Také jsou nádherné i jiné zdejší vrcholy, které nabízí zase jiný pohled na beskydskou přírodu. Samozřejmě Beskydy nejsou jen o přírodě.

Přečtěte si:   Zklamání jménem Egyptské pyramidy

Do Beskyd za skvělou gastronomií

Už jste slyšeli o Rekreačním centru Sepetná? Jedná se o rekreační centrum, v němž se můžete ubytovat, a to buď v bungalovech, v hotelu, nebo třeba v penzionu nebo v chatě. V každém případě je nutné o tomto rekreačním centru říct, že se zde skvěle vaří! I jídlo se podílí na celkovém dojmu z dovolené a v tomto případě budete rádi vzpomínat na zdejší kulinářské zázraky.

Do Beskyd za wellness

Mimo to v na vás ve zmiňovaném rekreačním centru čeká také wellness. Wellness služby se postarají o to, abyste z dovolené odjížděli uvolnění, odpočatí a vyrovnaní. Využijte zdejších saun, vířivek a také masáží.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *