Microphone Radio Mic Studio Audio  - AndrzejRembowski / Pixabay

Nemáme samozřejmě jen na mysli ozvučení menších lidských sídel. Stejné služby lze poptat i pro nemocnice, sportovní stadiony, školy, divadla, kulturní domy apod. Moderní řešení včetně realizace lze poptat ve všech těchto případech.

Osvědčenou klasikou je určitě obecní drátový rozhlas. Ovšem při jeho výběru byste se měli soustředit na několik důležitých bodů, jinak pravděpodobně nebude výsledek ani zdaleka odpovídat vašim očekáváním.

Podle čeho vybírat definitní řešení

Kvalitní drátový rozhlas pro města a obce by měl dbát na několik důležitých faktorů. Jde zejména o:

  • optimální výkon ústředny,
  • dostatečnou délku kabelového vedení se započítanými rezervami,
  • počty a rozmístění tlakových reproduktorů (starají se o vysokou kvalitu zvuku) apod.

A pokud se v těchto parametrech nevyznáte, rozhodně si nechte doporučit vše potřebné od odborníků.

Pořiďte si osvědčenou techniku od profesionálů

Společnost EL-MIK byla založena v roce 1994 a od té doby se zabývá se servisem a opravou městských a obecních rozhlasů. Poptat u ní můžete především výrobu a montáž rozhlasové a ozvučovací techniky, přičemž i v této oblasti vám nabídne mnohaleté zkušenosti. Na webových stránkách se lze dočíst, že jednou z hlavních činností této firmy je personifikovaná dodávka a montáž bezdrátových a drátových rozhlasů pro města a obce. Jinými slovy – vždy vám vše přizpůsobí přímo na míru.

Vybrat si u nich můžete všechny myslitelné prvky ozvučovací techniky (reproduktory, zesilovače, rozhlasové ústředny…). EL-MIK se pak postará o kompletní dodávku a montáž těchto produktů:

  • dorozumívacích zařízení,
  • zařízení jednotného času,
  • telefonních ústředen,
  • kamerového systému atd.

Zastřešení je nejen dodavatelské a montážní, ale také kompletně projekční a to zejména v případě ozvučení mikroregionů, škol, stadionů, měst, obcí, sportovních komplexů, kulturních domů, hřbitovů, autobusových a vlakových nádraží, obřadních a smutečních síni a mnohých dalších. Vše potřebné se dozvíte na stránkách Elmik.cz, kde také můžete získat nezávaznou úvodní konzultaci zcela zdarma.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *