camera, trap, danger

Na trhu s fotopastmi se neustále objevují zajímavé modely, které stojí za pozornost. V poslední době skvělé ohlasy zaznamenala novinka v podobě fotopasti FOXcam Dual. V čem vyniká a na jaké konkrétní vlastnosti se u ní můžete těšit?

Fotopast pracuje se dvěma objektivy 

FOXcam Dual se od konvenčních fotopastí liší především v tom ohledu, že disponuje dvěma objektivy se dvěma CMOS snímači. Díky této kombinaci si dokáže poradit s tvorbou velmi kvalitních denních i nočních záběrů. 

Pro tvorbu denních snímků slouží CMOS snímač o nativní velikosti 13 MPx s objektivem f=5.00 mm. Díky němu fotopast vytvoří kvalitní snímky zejména na delší vzdálenosti, a to od zhruba 5 do 25 metrů. Tvorbu nočních snímků poté zajišťuje CMOS snímač o nativní velikosti 2 MPx s objektivem f=7.00 mm. 

Fotí v naprosté tichosti

Velkou výhodou této fotopasti je fakt, že fotí naprosto bezhlučně. V tomto ohledu se tedy liší od konkurenčních modelů, které disponují infračervenou clonou. Právě ta vydává slyšitelné cvaknutí. FOXcam Dual však infračervenou clonou vybavena není, díky čemuž nijak necvaká. Podle aktuálního osvětlení si pouze vybírá, který z objektivů zvolí pro tvorbu snímků. 

Přečtěte si:   Nevíte, co uvařit k večeři? Zkuste se inspirovat v Albertu a jeho široké nabídce receptů

Z předností fotopasti lze také vypíchnout velmi krátkou dobu spouště, která činí pouhé 0,3 sekundy. Dosah PIR čidla se podle aktuálních podmínek pohybuje v rozmezí od 12 do 25 metrů. 

Jednoduché ovládání je samozřejmostí

Fotopast podporuje češtinu i slovenštinu a její nastavení je mimořádně snadné a rychlé. Jazykové bariéry se proto rozhodně obávat nemusíte. Pokud chcete procházet jednotlivé obrazovky či změnit požadovanou hodnotu, využijete k tomu integrovanou klávesnici

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *