rifle, weapons, carbine

Trh s puškovými kolimátory neustále vítá novinky. V letošním roce se můžeme těšit například zbrusu nové puškové kolimátory Holosun SCRS. Jakými technologiemi a vlastnostmi vás překvapí?

Pracují s technologií SCS

U nových kolimátorů na pušku Holosun se setkáte s technologií Solar Charging Sights (SCS). Řada kolimátorů Holosun SCRS totiž vychází z řady SCS, která byla jako první uvolněna pro pistole Glock. U této výbavy se přitom můžete těšit na kombinaci mimořádně úsporné LED diody, nabíjecí baterie a solárního panelu.

Čím vás nové kolimátory okouzlí

Nové SCRS kolimátory disponují běžným 20mm průměrem, který se objevuje i u klasických micro kolimátorů. Rozměry činí 43,1 × 34,3 × 40,6 mm a váha dosahuje pouhých 70 gramů, díky čemuž se jedná o skutečně kompaktní kolimátory. 

Co se týče materiálu, rozhodl se Holosun pro využití hliníku 7075 T6 s finishem pomocí anodizace. Kolimátory Holosun SCRS mají být dostupné ve čtyřech různých modifikacích. Setkáte se se zelenou a červenou tečkou o velikosti 2 MOA nebo s variantou MRS v zelené a červené barvě. Tedy s tečkou 2 MOA a kruhem 65 MOA, který lze volitelně aktivovat či deaktivovat.

Přečtěte si:   Milujete in-line hokej? Při výběru vybavení vsaďte na prověřenou kvalitu

Předností kolimátorů je dále přítomnost manuálního režimu. Snadno si tedy nastavíte požadovaný jas bodu a kolimátor budete moct ovládat podle oka. 

Kolimátor bude standardně dodáván na ⅓ cowitness montáži. Jeho základna neboli footprint je přitom totožný jako v případě kolimátoru HE509T. 

Vybavení si můžete pořídit v předprodeji za výhodnou cenu přibližně od poloviny dubna. Pořizovací cena se přitom v závislosti na konkrétním modelu pohybuje v rozmezí od 8 000 do 9 000 Kč. 

Více informací ze světa kolimátorů najdete na www.holosun.cz

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *