schudky
Každé bydlení jednou za čas potřebuje vyměnit žárovku na lustru, kompletně vymalovat či uklidit vyvýšené úložné prostory, kam bez šplhání není šance nedosáhnout a už vůbec ne pohodlně. Bezpečnou půdu pod nohama vám v těchto případech vrátí schůdky a žebříky. Ruce však také potřebují i nějakou tu výbavu. Proto by každému domácímu kutilovi ani příležitostnému opraváři nemělo chybět ani odpovídající vybavení.

Jednodílné žebříky zpřístupní okapy nebo pomohou se sklizní ovoce

zebrikJednodílné žebříky potřebují oporu, aby mohly vytvářet optimální přístup. Hodí se tam, kde není příliš mnoho manipulačního prostoru. V rodinných domech nejčastěji používají např. na sklizeň ovocných stromů nebo na opravu okapů či fasády. V rámci zachování bezpečnosti však vždy dbejte na dostatečně velký opěrný úhel žebříku, ideálně u sebe mějte také někoho kdo Vás jistí.

Přečtěte si:   Plotovky - dřevěné prvky se širokým spektrem využití

Dvoudílné žebříky a štafle jsou samostatně stabilní

Dvoudílné žebříky patří mezi nejoblíbenější především pro svou širokou bezpečnou základnu a s tím související využití, některé z nich disponují také schodišťovou úpravou, která přijde vhod na stavbách a rekonstrukcích.

Schůdky jsou velmi praktické v domácnosti

Schůdky umožňují bezpečně využívat také vyvýšené úložné prostory např. ve spíži nebo v podobě vestavěných skříní. Tímto způsobem se i malé byty výrazně zvětší a věci, které potřebujeme jen sezónně, jsou esteticky uklizené a přitom relativně nadosah.

Poctivá sada nářadí za Vás udělá půlku práce

Ať už se chystáte opravit dům či kapající kohoutek nebo se jen na chvíli ponořit do svého oblíbeného manuálního koníčka, v každém případě potřebujete vybavení. Pokud přesně nevíte, čím začít prohlédněte kufrů na nářadí se základní plnou výbavou.

Možností jak být kreativní je mnoho, a zanechte v něčem kousek svého já.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *