Favorit pojišťoven, hit číslo jedna pro klienty? Jistě, i tak se dá nazvat produkt, kterému se lidově říká také pojištění proti blbosti. Snadná dohoda a komplexní podmínky, to jsou důvody, kvůli nimž si jej sjednává stále více zájemců.

Pokryje problémy na cestách do zahraničí, ale také může přijít ke slovu, když rozbijete nedopatřením zboží v regálech obchodů. Sportovní aktivity a nešťastné náhody jdou bohužel také ruku v ruce a nikdy nevíme, co se stane dnes odpoledne nebo večer. Život si totiž nevybírá a je třeba, abychom byli na všechny možné eventuality připraveni.

Zodpovědný přístup je zcela žádoucí

Každý se musí postarat sám o sebe a zvolit si pojistné krytí, které bude co možná nejkomplexnější. Pojistka na blbost je dalším dílkem do mozaiky, díky níž jsme chráněni dnes a denně před riziky vnějšího světa, co bohužel neumíme dopředu nijak ovlivnit.

Mohou si ji sjednat i zaměstnanci, ať už je náplní jejich povolání rizikové pracoviště nebo nikoliv. Připravena je i speciální varianta určená řidičům z povolání, která nese název Řidič PLUS. Lyžařská sjezdovka nebo cyklistická projížďka, i tehdy může přijít ke slovu pojistné krytí. Výhodou je celosvětová platnost, která vlastně znamená jedno jediné – i případné služební cesty proběhnou bez obav. Limity pojistného plnění si pak nastavíte podle svých preferencí, k dispozici je několik různých variant.

Přečtěte si:   Hledáte originální dárek? Vsaďte na sběratelské zlato

Pod jednou smlouvou může být celá rodina

A nikdo netvrdí, že musíte uzavřít pojistnou ochranu zvlášť pro každého člena domácnosti. Právě naopak, pojištění odpovědnosti pro občany přináší nanejvýš komplexní dohodu pro všechny členy vaší rodiny. A jaká je pojistná částka? Platí, že možnosti jsou celkem čtyři, začíná se na třech milionech korun a končí na desetimilionové hranici. K dispozici je i pojistná částka na hranici 5 a 7 milionů korun.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *