Přejete si luxusní pánský župan, který vás osuší a zahřeje? Možná to nebude tak jednoduché, protože abyste si jeho pohodlí skutečně užili, bude muset být skutečně kvalitní. Jak poznáte, že právě ho máte v rukou?

Osuší a zahřeje

Kvalitu luxusního dámského županu poznáte ihned po první koupeli. Župan by vás totiž měl krásně obejmout a osušit. Pokud na sobě máte luxusní župan, příjemně vás osuší od kapek, které na kůži ještě máte. Nekvalitní župany vodu nedokáží pojmout, a ta po vašem těle jen nepříjemně stéká. Luxusní župan vodu samozřejmě pojme a vaše tělo vysuší, zároveň vás také zahřeje.

Obejme celé tělo

Luxusní župan vám musí skvěle padnout. Musí být velikostí tak akorát, aby byl schopen obejmout celé vaše tělo. Rozhodně neplatí, že plandavý župan je příjemný. Naopak – župan musí zcela odpovídat vaší velikosti, aby vám v něm bylo příjemně. Zkontrolujte velikost, ale také délku rukávů. Pohodlí bude zajištěno také v případě, že jste si zvolili župan se šálou.

Přečtěte si:   Co sledovat při výběru bojleru a v čem se liší od průtokového ohřívače

Vydrží dlouho, a to beze změn

Luxusní župany jsou po vyprání naprosto identické s novými. Právě kvalita vlákna je to, co celou hodnotu županu určuje. Savá vlákna nejvyšší kvality se ani po využití mnoha pracích cyklů nezmění, a to ani v případě, že používáte sušičku. Když župan vytahujete ze sušičky, bude nadýchaný a hebký.

Bude vám slušet

Jste si jisti, že je váš župan vyroben z těch nejlepších materiálů? Výborně. Nyní už zbývá pouze doladit jeho střih. I ten určuje, zda budete s výrobkem celkově spokojeni či nikoliv. Župan by vám měl slušet a sedět. Vybírejte nejen módní střihy, ale také nadčasovou klasiku, se kterou si užijete potřebný komfort.

Stálobarevnost

Župany vyrobené z kvalitních vláken v žádném případě nezabarví ani vás, ani prádlo, které spolu s nimi vkládáte do pračky. Stálobarevnost je další z vlastností, kterou musí kvalitní župan splňovat.

Kvalitní župan vám vydrží krásný po mnoho let.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *