I přesto, že mají podnikatelé trochu obtížnější situaci při hledání půjčky, je celá řada možností, jak úvěr získat. A to v bance i u nebankovních věřitelů.

Prakticky každý začátek podnikání potřebuje určitou finanční hotovost pro dobrý rozjezd. Ne vždy je na účtu dostatečný obnos, který by pokryl všechny náklady spojené s dobrým startem do začátku. Jednou z možností, která se dá v tomto případě využít, je běžná půjčka pro fyzické osoby.

  • o Může se jednat například o hypotéku od banky.
  • o Podmínky o těchto bankovních produktech si zjistíte snadno pomocí webového nástroje, kterým je hypoteční kalkulačka.

Začínající podnikatelé totiž získají podnikatelskou půjčku obtížně. Dalším řešením může být nebankovní půjčka. A to v mnoha podobách. Využít se dá například půjčka bez doložení příjmu.

  • o Není tím pochopitelně myšleno, že žadatel dostane úvěr i v případě, že nemá žádný příjem.
  • o Spíše se jedná o to, že se dá příjem doložit alternativními způsoby.
  • o Nemusí se tedy jednat o klasické daňové přiznání.

Celá řada podnikatelů, kteří už mají zavedenou firmu, využívá také nebankovní produkt, kterým je půjčka bez registru. Je to výhodné především v případě, že je firemní jméno zapsané v některém registru. Bankovní i nebankovní poskytovatelé tyto informace zjišťují, ale v nebankovní sféře je mnohem větší tolerance.

Přečtěte si:   Jak funguje lidská psychika v době plné změn?

Řešením může být půjčka se zástavou

Pro získání finančních prostředků se dá také využít půjčka se zástavou nemovitosti. V tomto případě není nutné dokládat příjmy ani přibrat třetí osobu jako ručitele. Zástava vhodné nemovitosti je sama o sobě dostatečnou zárukou.

  • o Výhodou nebankovních půjček a úvěrů je také rychlost vyřízení.

I takzvaná rychlá půjčka může zajistit vyšší finanční částky. Je to i díky tomu, že se prakticky vše vyřizuje prostřednictvím internetu. Není tedy nutné chodit na pobočku a ztrácet tak drahocenný čas.

  • o Výběr finančního produktu závisí vždy na možnostech klienta a jeho představě o výši poskytnuté částky.
  • o V současné době se úvěry nastavují přímo na míru konkrétnímu žadateli.
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *